Çözüldü Ventura iCloud'a giriş yaparken sunucuyla iletişim kuramıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efmsubal

Decapat
Daha fazla  
Kurulumu başarıyla tamamladım ama iCloud ile giriş yapamıyorum.

Ekran Resmi 2023-02-08 12.54.59.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Configte DeviceProperties kısmında Ethernet'iniz ekli mi? Değilse OCC üzerinden add all PCI devices'ı seçip bütün PCI aygıtlarını ekleyin ve Etherneti bulup built-in olarak bir girdi ekleyin ve türünü Data yapıp değerine de 01 verin.
SMBIOS ayarlamadıysanız SMBIOS ayarlayın.

SMBIOS ayarlamadıysanız SMBIOS ayarlayın.

Hocam uğraşıyorum bir saattir beceremedim bir türlü.

Evet üstteki rehberdekini Windows üzerinden yapmanız lazım. Uğraşmak istemiyorsanız macOS üzerinden OpenCore Configurator ile configinizi açıp PlatformInfo kısmından SMBIOS seçebilirsiniz.

Evet üstteki rehberdekini Windows üzerinden yapmanız lazım. Uğraşmak istemiyorsanız macOS üzerinden OpenCore Configurator ile configinizi açıp platformınfo kısmından SMBIOS seçebilirsiniz.

Hocam her şeyi yaptım ama hala aynı hata.

Yeni seri numarasıda bu şekilde.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    206,5 KB · Görüntüleme: 17
Configte DeviceProperties kısmında Ethernet'iniz ekli mi? Değilse OCC üzerinden add all PCI devices'ı seçip bütün PCI aygıtlarını ekleyin ve Etherneti bulup built-in olarak bir girdi ekleyin ve türünü Data yapıp değerine de 01 verin.

Çözüm
Config'te deviceproperties kısmında Ethernet'iniz ekli mi? Değilse occ üzerinden add all PCI Devices'ı seçip bütün PCI aygıtlarını ekleyin ve Ethernet'i bulup built-in olarak bir girdi ekleyin ve türünü data yapıp değerine de 01 verin.

Bu şekilde mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-02-09 00.56.47.png
    Ekran Resmi 2023-02-09 00.56.47.png
    240,4 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı