Verbatim Store 'n' Go Executive USB 2.0 Sürücü

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Verbatim en iyi kaliteyi ve performansı arayanlar için özel bir cihaz piyasaya sürüyor. Store 'n' Go Executive USB 2.0 Sürücü, kalite ve performans arayan profesyoneller için sert metalden şık kasası ve 25MB/sn ultra hızlı veri transfer hızı ile mükemmel bir veri depolama aracıdır. Yeni Verbatim Executive USB 2.0 Sürücü xx ve xx Euro fiyatlarla 8GB’dan 64 GB'a kadar depolama kapasitesinde satışa sunuluyor.

· Mükemmel okuma hızı 25MB/sn
· Olağanüstü yazma hızı 25MB/sn
· Kayar mekanizma, ayrı bir kapak ihtiyacını ortadan kaldırıyor
· Koruyucu ve şık metal muhafaza
· 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB depolama kapasitesi

Verbatim Executive USB 2.0 Sürücü’nün USB arabirimi fiziksel olarak ayrı bir kapak ihtiyacını ortadan kaldırarak, sürgülü mekanizma ile korunmaktadır. Koruyucu şık tasarıma sahip metal kasalı sürücü, laptop, PC veya Mac gibi tüm bilgisayar modelleriyle mükemmel bir uyum içinde çalışır. Depolama kapasiteleri 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB’dır. Executive USB 2.0 Sürücü’nün 25MB/sn’ye varan mükemmel okuma ve yazma hızı ile seyahat eden profesyonel kullanıcılar için son derece yüksek performanslı bir depolama aygıtı olma özelliği taşıyor.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı