Vergi İndirimi Sonrası Xbox Series X Fiyatı Düştü

Geçtiğimiz yıl içinde hem telefon, hem laptop aldım taksitleri az kaldı.
Şu an ilk parti PS4'lerden var. Series S fiyatı 4000 ya da altlarına düşerse aslında düşünmeye başladım birkaç gündür.
Gönül PS5 istiyor ama biraz zor gibi :)
PS5 oyunlarına, PS5 kadar para verecekseniz alın. XSX ve XSS alırsanız GamePass gibi güzel bir sistem var. XSS'in ise 4000 TL altına düşmesi zor gibi. Eğer PS5 istiyorsanız Digital versiyonu, yurt dışından 3700 TL civarına geliyor.

PS5 oyunlarına, PS5 kadar para verecekseniz alın. XSX ve XSS alırsanız GamePass gibi güzel bir sistem var. XSS'in ise 4000 TL altına düşmesi zor gibi. Eğer PS5 istiyorsanız Digital versiyonu, yurt dışından 3700 TL civarına geliyor.
Düşerse çok iyi bir PC alternatifi olur. Şu an da öyle 4500 fiyat etiketiyle zaten.

Yeni vergi düşmesiyle 6500 gibi bir fiyata gelecek. Ayrıca Fransa'dan 3700'e geliyor, yasal dolandırıcılık yaptığınız resmen.

Dostum ben CDli versiyon için fiyat verdim bir de bir şey soracağım fiyatlar düşünce Türkiye de yani Avrupa da da fiyatlar düşer mi ben babama Fransa'dan 4500 TL'ye cdli versiyon u getiriyorum 7500 7000 arası satıyorum Türkiye fiyatları düşerse ben de düşürürüm tabii ki.

Dostum ben CDli versiyon için fiyat verdim bir de bir şey soracağım fiyatlar düşünce Türkiye de yani Avrupa'da da fiyatlar düşer mi ben babama Fransa'dan 4500 TL'ye CD'li versiyonu getiriyorum 7500 7000 arası satıyorum Türkiye fiyatları düşerse ben de düşürürüm tabii ki.
Avrupa'da düşmez, yıllardır orada konsollar sabit 500'den satılır. Onu söyleyeyim. Türkiye fiyatı 7500 bu arada.

Son düzenleme:
Avrupa'da düşmez, yıllardır orada konsollar sabit 500'den satılır. Onu söyleyeyim. Türkiye fiyatı 7500 bu arada. Sizden alacağıma 500 lira daha verip 2 yıl garantili alırdım.

Ben 7500 TL'ye görmedim stokta olan varsa link atar mısın ayrıca letgo da satıyorum alan çok ben sadece sordum yok dedin inşallah daha ucuza bulursun dostum hayırlı günler.

Ben 7500 TL'ye görmedim stokta olan varsa link atar mısın ayrıca letgo'da satıyorum alan çok ben sadece sordum yok dedin inşallah daha ucuza bulursun dostum hayırlı günler.
Genel için dedim, bende var Xbox Series X. Ama PS5 konusunda haklısınız, stok yok. İyi günler. Hayırlı satışlar.

Genel için dedim, bende var Xbox Series X. Ama PS5 konusunda haklısınız, stok yok. İyi günler.

PS5 var bende de memnunum ama Xbox Series X geçmeyi düşünüyorum genelde FIFA oynarım Ultimate Team kanser ediyor hikaye falan oynuyorum ara da Xbox daha güçlüymüş ileride çıkan oyunlar da daha iyi performans verecek diyorlar ne düşünüyorsun vaktini çalıyorum kusura bakma bu arada.

Geri
Yukarı