Vergisiz telefon almak mümkün mü?

Bütçe
16000

cerenn

Yoctopat
Daha fazla  
Vergisiz telefon kapsamında telefon satın almak istiyorum. iPhone 11'e sahibim ama eğer bu fırsattan yararlanabilirsem 14 alacağım ama üniversiteli değilim. Üniversiteli yakınlarımdan birine aldırsam nasıl olur, sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem nasıl olacak merak ediyorum açıkçası. Çünkü bu işi elbet ticarete dökmek isteyenler olacaktır. Belki şart sağlanabilir, şu süre içinde satılmaz veya şu zamana kadar sadece hat sahibi kullanabilir diye.

Bu sistem nasıl olacak merak ediyorum açıkçası. Çünkü bu işi elbet ticarete dökmek isteyenler olacaktır. Belki şart sağlanabilir, şu süre içinde satılmaz veya şu zamana kadar sadece hat sahibi kullanabilir diye.
Yurtdışı cihazlarında uygulanan olayı uygularlar. Alan kişi adına hatla çalışır gibi. Şahsen muafiyetin geleceğinide düşünmüyorum ama bakalım.

Apple ürünlerinde çıkma parça fiyatına satıldığı zaman satan kişinin karda olacığını düşünüyorum bu yüzden gene Apple tarafında birşeyler dönebilir.

Vergisiz telefon kapsamında telefon satın almak istiyorum. iPhone 11'e sahibim ama eğer bu fırsattan yararlanabilirsem 14 alacağım ama üniversiteli değilim. Üniversiteli yakınlarımdan birine aldırsam nasıl olur, sorun çıkar mı?
Herkesin tek hakkı olacağı için hakkını sana kullanmaz.

Gördüğüm kadarıyla daha net bir tarih yok. Bence gelmeyecek çünkü devlet şu an vergilerle hayatta kalıyor. Vergi kaynağını kesmez bu vaatte unutulur gider.
Bu kadar açık vaat edilen şey gelir. Adamlar EYT'yi getirdi.

Herkesin tek hakkı olacağı için hakkını sana kullanmaz.

Bu kadar açık vaat edilen şey gelir. Adamlar EYT'yi getirdi.
Seçim öncesi olduğu için taktiksel olarak yapılmış olma ihtimali var. Türkiye'de hiçbirşey belli olmaz gelebilir de gelmeyebilir de fakat bence gelecek fakat vergi indirim oranı olucak yani vergi muafiyeti olmayacak belli oranda veri indirimi olabilir.

Geri
Yukarı