Veri tabanı yönetimi için program önerisi

Satisfying

Decapat
Yer
Ankara
Selamlar, veri tabanı yönetimi için program önerisi(MySql) yapar mısınız? Xampp programında sürekli hata aldığım için başka bir program arıyorum. MySql workbench'i de sevemedim.

SQL öğrenmen gerekiyor önce. MYSQL bir veritabanı yönetim sistemidir SQL ile çalışır. XAMPP ise phpmyadmin, mysql, tomcat gibi yazılımları barındıran bir pakettir. İyi bir şekilde SQL temeli edinirsen oracle, sql server, mysql sana çok kolay gelir.

SQL öğrenmen gerekiyor önce. MYSQL bir veritabanı yönetim sistemidir SQL ile çalışır. XAMPP ise phpmyadmin, mysql, tomcat gibi yazılımları barındıran bir pakettir. İyi bir şekilde SQL temeli edinirsen oracle, sql server, mysql sana çok kolay gelir.
Yeni başladın sanırım. Önce bir konuyu sağlam bitir. Ondan sonra diğer konulara geç derim.
Sql temel birkaç komutunu biliyorum. (Delete, Select, Update, Insert vs.) Başlayalı 1-2 hafta oldu ayrıca. Bana şu an program lazım, xampp gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı