Çözüldü Verifying DMI Pool Data hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hudelfa55

Hectopat
Evet arkadaşlar anakartıma şu resimde görmüş olduğunuz mavi kabloyu taktım ve kablo boşta. İnşallah birkaç güne SSD alacağım için şimdiden taktım. Denemek için bunu HDD'ye bağladım ve PC'yi başlattım. Ama bu hata çıktı. Sonra tekrar eski kabloyu taktım ve yine aynı hata. Ardından mavi kabloyu söküp denedim. Yine olmadı.

20201214_222351.jpg

20201214_222341.jpg

Arkadaşlar sorunun çözümü ekran kartı tak çıkar yapmakmış. İşlem çözüldü. Konu kilitlensin ama silinmesin ki insanlar görsün.

Son düzenleme:
Çözüm
Öncelikle bütün kabloların yerine oturduğundan emin ol. Eğer hepsi yerine oturmuşsa BIOS ekranından HDD'yi en üste al ya da Boot menüsünden seçerek başlat. Eğer yine olmazsa ve PC'de işin yoksa BIOS pilini sök sabah geri tak. Anakart kendini bir sıfırlasın. Benim aklıma başka çözüm gelmiyor.
Tekrardan teşekkürler. Ancak ekran kartını tak çıkar yaptım ve 5 dakikada çözdüm :D
Öncelikle bütün kabloların yerine oturduğundan emin ol. Eğer hepsi yerine oturmuşsa BIOS ekranından HDD'yi en üste al ya da Boot menüsünden seçerek başlat. Eğer yine olmazsa ve PC'de işin yoksa BIOS pilini sök sabah geri tak. Anakart kendini bir sıfırlasın. Benim aklıma başka çözüm gelmiyor.

Tekrardan teşekkürler. Ancak ekran kartını tak çıkar yaptım ve 5 dakikada çözdüm :D

Çözüm

Geri
Yukarı