Verilen rapor kaç günlük?

mtalhabal

Hectopat
Daha fazla  
Sağlık ocağından 3 günlük rapor istemiştim. Bu şimdi kaç günlük rapor?

Dosya Ekleri

• IMG_20230320_215719.jpg
    IMG_20230320_215719.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün. Gerçi bugün bitti varsayarsak yarında geçerli, ertesi gün (22 mart) bitiyor.

Önemli olan üstteki diye biliyorum. Eğer okul içinse okul idaresine durumu izah edebilirsin. 3 gün raporlu gösterirler muhtemelen.

Son bir şey daha soracağım ben şimdi yarın ilk iki ders sadece okula gitmesem sonraki dersler girsem o ilk iki dersi raporlu yazarlar değil mi?

Eğer 20.03.2023 gününden geçerli 3 gün Sağlık Raporu aldıysan, 21.03.2023 kontrol, 22.03.2023 günü iş başı şeklinde bi yazı yazması lazım benim bildiğim. Ben rapor alacağım zaman çoğunlukla 1 gün fazladan istirahat edebilmek için o gün içerisinde değil saat 12'yi geçtiğinde diğer güne geçtiğimiz de alıyorum. Ama tabiki kamu kuruluşunda çalışıyorsan özel hastahanelerden almamalısın ve sağlık raporunu alırken doktora akut ya da miyalji gibi kısa sürede iyileşilen bir hastalığı yazdırmalısın. Sonuçta bu işin usul fen kısmı da var :) Olur da usul fene gönderirlerse griptim şimdi iyileştim dersin ancak kısa sürede iyileşebilecek bir rahatsızlık yazmazlarsa doktorla anlaşamazsan sıkıntı :D

Geri
Yukarı