Verileri kalıcı silecek en iyi program hangisi?

Makaleler
3
Merhabalar. Android telefonumu satmadan önce içindeki verileri geri getirilemeyecek şekilde temizlemek istiyorum. 3 adet program buldum ancak bunlardan hangisi daha iyidir? Kullanıp test eden var mı?
Bir de telefonumun içine sürekli depolamayı dolduracak kadar dosya atıp silsem işe yarar mı?

Merhabalar. Android telefonumu satmadan önce içindeki verileri geri getirilemeyecek şekilde temizlemek istiyorum. 3 adet program buldum ancak bunlardan hangisi daha iyidir? Kullanıp test eden var mı?
Bir de telefonumun içine sürekli depolamayı dolduracak kadar dosya atıp silsem işe yarar mı?
i5-7200u/KCS-File-Shredder Bu programı sunucumuzdan bir arkadaş geliştirdi. Python ile yazılmış açık kaynaklı bir uygulama. Silme yöntemi ise üzerine rastgele yazıyor.

(Pardon, Android için istediğinizi görmedim.)

Aslında verilerden kastım dosya, fotoğraf vs. idi. Yani bu durumda hard reset bu programlardan daha iyi iş yapıyor, öyle mi?
Vereceğiniz zaman hard reseti atıp kapalı bir şekilde teslim edin. Benim tüm bilgilerim gitmişti hard reset atınca. Ne kadar yol varsa denedim ancak işe yaramadı. Geri yükleme seçeneği vardı, ona bastım ancak işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı