Vestel 2.Faz Akıllı Tahta Admin Şifresi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CreativeBoy

Hectopat
Daha fazla  
Bugün okulda akıllı tahtanın admin şifresini kırmayı başardım :D
Kırmışkende sizlerle paylaşayım dedim.
Malum program falan hiçbir şey yüklenmiyor

Kullanıcı xxxx
Şifre: xxxx

Şifre biraz karışık fakat doğru girdiğinizde artık her şeyi yapabilirsiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim tahtalar Promethean. Hocalar flash bellek takıp açıyor tahtaları. İçinde i3 işlemci var ve onboard olarak ekran kartı kullanıyor. Ayrıca malesef internet yok.

Bizde de internet yok birde açmak için uzatma kablosu gerekiyor.

EBAAdmin veya Serviceadm şifresi olan var mı? Varsa [email protected] mail adresime atabilir mi ? Çok acil lazım ya.

Bugün okulda akıllı tahtanın admin şifresini kırmayı başardım :D
Kırmışkende sizlerle paylaşayım dedim.
Malum program falan hiçbir şey yüklenmiyor

Şifre biraz karışık fakat doğru girdiğinizde artık her şeyi yapabilirsiniz :)

Öncelikle çok teşekkür ederim. Bu şifreyle yükleme yapabildim. Arkadaşlara verdim. Fakat 2-3 gün sonra şifreyi girdiğimde parlolanın kullanım süresi bitmiştie uyarısı veriyor. Yeni bir şifre belirtmeniz mümkün mü_

ÖNCELİKLE ÇOK TESEKKURLER.. BU ŞİFREYLE YÜKLEME YAPABİLDİM, ARKADAŞLARA VERDİM..
FAKAT 2 -3 GÜN SONRA ŞİFREYİ GİRDİĞİMDE 'PAROLANIN KULLANIM SÜRESİ BITMISTIR ' UYARISI VERİYOR..
YENİ BİR ŞİFRE BELİRTMENİZ MÜMKÜN MÜDÜR ACABA ?

o uyarıyı verdiği zaman sana yeni şifre girmeni istiyor. oraya istersen tekrar bu şifreyi gir istersen sen şifre uydur. istediğini yazabilirsin yani sen yaptığın zaman da o hesabın şifresi değişmiş olucak ve öyle girebilişceksin. yani başka şifreye ihtiyacın yok.

o uyarıyı verdiği zaman sana yeni şifre girmeni istiyor. oraya istersen tekrar bu şifreyi gir istersen sen şifre uydur. istediğini yazabilirsin yani sen yaptığın zaman da o hesabın şifresi değişmiş olucak ve öyle girebilişceksin. yani başka şifreye ihtiyacın yok.

Hadi ya.
Insallah olur. Deneyeceğim fakat yeni sifre isteme durumuyla karsilasmadim hic. Bakalim bakalim.. Tesekkur ederim.

Beyler, bayanlar yapmayın böyle şeyler. Akıllı tahtaya herhangi bir zarar gelse sorumlusu siz olursunuz. Zaten hocalar hariç tahtaların açılması yasak diye biliyorum. Bizim sınıfta 2-3 kişi akıllı tahtadan müzik açtıkları için disipline gittiler. Hem düşünün ki hoca şifreyi nereden buldunuz derse ne diyeceksiniz ?

Teşekkür ederim halloldu.
Sifre gayri resmi olaylar icin degil, disiplinlik bir olay yasanmaz merak etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı