Vestel Desibel K600 kulaklık pedlerinin soyulmaması için ne yapılmalı?

Wiggles

Kilopat
Daha fazla  
Vestel Desibel K600 kablosuz kulakligim var. Yastiklarinin ustundeki (sanirim) deri olan kisimlar dokukmeye basladilar. Masamin ustu ve odamin halisinin ustu bu parcalarla doluyor. Bunun onune nasıl gecebilirim veya bu dokulmeyi hizlandirip, en azindan sonlandirip kurtulabilmem mumkun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka bırak kendi kendine soyulsun sinir ediyorsa kendin soymaya çalış zarar vermeden bir daha da bu tür çöp kulaklıkara gidip 300 TL civarı para verme alacağın zaman forumda bizlere sor.
Asiri sinir ediyor hem de. İmkanim ona elveriyordu onu alabildim sonucta hocam ne yapalim... Soyabilmenin kisa, kolaylastirici bi yolu var midir.? Sicak su, islak mendil, kolonya vs gibi mesela...

Koca Ana Sayfa var. Önce ona da bakmalı.
Asiri sinir ediyor hem de. İmkanim ona elveriyordu onu alabildim sonucta hocam ne yapalim... Soyabilmenin kisa, kolaylastirici bi yolu var midir.? Sicak su, islak mendil, kolonya vs gibi mesela...
Peddeki yapay deri cilt gibi kuruduğu için dökülüyor. Bu akşam pedlere nemlendirici krem sürüp bırakın. Yarın muhtemelen daha iyi olacak. Sonucu buraya da yazın.

Aşırı sinir ediyor hem de. İmkanim ona elveriyordu onu alabildim sonucta hocam ne yapalim... Soyabilmenin kisa, kolaylastirici bir yolu var midir? Sicak su, islak mendil, kolonya vs gibi mesela...

Kanka kusura bakma kalbini kırdıysam özür dilerim benim azarlamak gibi bir amacım yoktu sadece cümleyi yanlış kurmuşum kusura bakma kanka :(

Koca Ana Sayfa var. Önce ona da bakmalı.

Peddeki yapay deri cilt gibi kuruduğu için dökülüyor. Bu akşam pedlere nemlendirici krem sürüp bırakın. Yarın muhtemelen daha iyi olacak. Sonucu buraya da yazın.
Bunu bi deneyip yazicam. Bu sanirim dokulmesini engelleyecek hocam.?
Kanka kusura bakma kalbini kırdıysam özür dilerim benim azarlamak gibi bir amacım yoktu sadece cümleyi yanlış kurmuşum kusura bakma kanka :(
Estagfurullah dostum olur oyle :)

İnsan derisi nemlenmişse dökülmez. Bu da yapay deri de olsa bir nevi deri. Yarayabilir. Denemesi bedava.

Merhaba. Ne yaptınız? Kremin sonuçlarını bekliyorum :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı