Vestel V Tab 1041 aktivasyon kodunu unutmak

hoyt

Hectopat
Yer
Hoyt's Compound
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir tablet bilgisayarım var fakat dün açtığımda aktivasyon kodunu soruyordu. Normalde internete bağlanınca hemen açılırdı ama şimdi olmuyor. Modeme bağlanıyorum olmuyor, mobil veri de olmuyor. Yardım ederseniz çok çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba bu aktivasyon işlemini bilgisayarınıza Linux Mint kurarak geçebilirsiniz. İnfoline MDM tamamen cihazdan siliniyor. Hem Linux gayet hoş ve performans olarak tatmin edici bir işletim sistemi. Yani Windows kökten silinip başka bir işletim sistemi yükleniyor. Ben yaptım ve memnunum. Bu işlerden anlayan birine verirseniz kısa sürede yapar eğer siz yapabilirim diyorsanız bir video linki bırakacağım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba bu aktivasyon işlemini bilgisayarınıza Linux Mint kurarak geçebilirsiniz. İnfoline mdm tamamen cihazdan siliniyor. Hem Linux gayet hoş ve performans olarak tatmin edici bir işletim sistemi. Yani Windows kökten silinip başka bir işletim sistemi yükleniyor. Ben yaptım ve memnunum. Bu işlerden anlayan birine verirseniz kısa sürede yapar eğer siz yapabilirim diyorsanız bir video linki bırakacağım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun deneyeceğim. Bu arada başka bir işletim sistemi yükleyebilir miyim? Windows 8.1 gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı