Vestel Venüs 5000 nasıl root atılır?

teknologlig

Centipat
Daha fazla  
Bu telefona nasıl rot atarım? Hangi yazılımlar gerekli? Yazılımları paylaşır mısınız? Cok detaylı olarak en baştan neler yapmam gerektiğini anlatır mısınız? Bu cihaza rot atmak için delireceğim ya. Bir türlü root atamadım şansıma tüküriyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu telefona nasıl rot atarım? Hangi yazılımlar gerekli? Yazılımları paylaşır mısınız? Cok detaylı olarak en baştan neler yapmam gerektiğini anlatır mısınız? Bu cihaza rot atmak için delireceğim ya. Bir türlü root atamadım şansıma tüküriyim.

Telefonun Android sürümü kaç? Eğer 6'dan yukarı ise bilgisayar gerekiyor size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilen birisi neden anlatmıyor?
8GB lık Venüs 5000 model telefon var. yer yok diye whatsapp güncellenmiyor, 32GB SD kart taktım ama uygulama verileri buraya yüklenmiyor. Root yapıp Link2SD uygulaması ile SD kartı dahili hafızaya eklemek istiyorum.

Bilen birisi neden anlatmıyor?
8GB lık Venüs 5000 model telefon var. yer yok diye whatsapp güncellenmiyor, 32GB SD kart taktım ama uygulama verileri buraya yüklenmiyor. Root yapıp Link2SD uygulaması ile SD kartı dahili hafızaya eklemek istiyorum.

Bu cihaza ben de senin gibi aynı sebepten Root atmak istemiştim attım da ama sana söyliyem uygulamaları o uygulama ile taşısa da uygulamalar bir süre sonra kendilerini yine telefonun kendi hafızasına taşıyo kendini sen farketmeden uygulamaları uygulama ile taşımışsın diye söyliyem cünkü bunları ben yaşadım ama yine Root atıcam diyorsan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu vidyo sana cok yardımcı olacaktır Burda anlatıldığı gibi yaparsan sorunsuz Root atarsın fakat bazı dosyalara ihtiyacın olacak Root atarken telefonun kendi stock romu magisk apk si ABD minimal yazılımı botladeri acmadıysan acmak icin dosya aktarımı İcin telefonun drayvırlarını kurman gerekebilir

Bu cihaza ben de senin gibi aynı sebepten root atmak istemiştim attım da ama sana söyliyem uygulamaları o uygulama ile taşısa da uygulamalar bir süre sonra kendilerini yine telefonun kendi hafızasına taşıyor kendini sen fark etmeden uygulamaları uygulama ile taşımışsın diye söyliyem cünkü bunları ben yaşadım ama yine root atacağım diyorsan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sana cok yardımcı olacaktır burada anlatıldığı gibi yaparsan sorunsuz root atarsın fakat bazı dosyalara ihtiyacın olacak root atarken telefonun kendi stock ROM'u Magisk APK'si ABD minimal yazılımı botladeri acmadıysan acmak icin dosya aktarımı icin telefonun drayvırlarını kurman gerekebilir.

Dostum Vestel venüs 5000 Dual 8 GB hafıza 1 GB RAM sendeki de aynı cihaz mı? Stock ROM'u bulamıyorum elinde varsa veya bir link paylaşır mısın?

Dostum Vestel venüs 5000 Dual 8 GB hafıza 1 GB RAM sendeki de aynı cihaz mı? Stock ROM'u bulamıyorum elinde varsa veya bir link paylaşır mısın?

Sendeki modelle bendeki model aynı deyil bu modelin iki ceşidi var 1 GB ve 2GB olarak bendeki 2 gebe olanı yani aynı modeli deyil maresef yardımcı olamayacak stock rom İcin cünkü aynı model değil

Yeni konular

Geri
Yukarı