Vestel Venus V3 5040 açılış ekranında kalıyor

Mamaq551

Decapat
Daha fazla  
Telefonum Vestel Venus V3 5040. Fotoğraftaki ekranda kalıyor, hiçbir şey yapamıyorum. Hard reset atmaya vs de çalıştım. Ses açma kapama, telefonu kapatma tuşları, bütün fonksiyonları denedim. Bu ekranda kalıyor. Bu telefonu nasıl düzeltebilirim? Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• 16750857551433116952013547941965.jpg
    16750857551433116952013547941965.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 68
  • Telefonu kapatın
  • Kapalı konumda iken ses yükseltme tuşuna basılı tutun, bu tuştan parmağınızı çekmeyin. Şimdi güç tuşuna basarak telefonu açın
  • Android System Recovery ekranı gelene kadar bu tuşlara basılı tutun
  • Recovery ekranı geldiği zaman ses azaltma tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset yazısının üstüne gelip bir defa güç tuşuna basın, daha sonra Yes yazısının üstüne gelip tekrar bir defa güç tuşuna basın.
İşlem bittikten sonra telefonunuz sıfırlanmış olacaktır.

Bu işlem işe yaramadıysa cihazı kablo ile bilgisayara bağlayarak yazılımı yüklemeniz gerekecek. Bunun için aşağıda linkini bıraktığım videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Telefonu kapatın
  • Kapalı konumda iken ses yükseltme tuşuna basılı tutun, bu tuştan parmağınızı çekmeyin. Şimdi güç tuşuna basarak telefonu açın
  • Android System Recovery ekranı gelene kadar bu tuşlara basılı tutun
  • Recovery ekranı geldiği zaman ses azaltma tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset yazısının üstüne gelip bir defa güç tuşuna basın, daha sonra Yes yazısının üstüne gelip tekrar bir defa güç tuşuna basın.
İşlem bittikten sonra telefonunuz sıfırlanmış olacaktır.

Bu işlem işe yaramadıysa cihazı kablo ile bilgisayara bağlayarak yazılımı yüklemeniz gerekecek. Bunun için aşağıda linkini bıraktığım videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam kurtarmaya giremiyor.

Geri
Yukarı