Vestel vs Sony televizyon

LG pazarın kralıdır, ona denk Samsung ( sadece pahalı olanlar oldukça iyidir ), bu ikisi dışında Sony de fena bir alternatif değil tabii hepsinde fiyatta önemli. Yalnız dediğim gibi Samsung alacaksanız doğru seçim önemli her bütçeye ürünü var çünkü F/P olanları çok tavsiye edemem.

Tam olarak bütçeniz nedir? LG'nin OLED modellerine çıkabilir misiniz acaba? Mükemmel bir görüntü kalitesi sağlıyor özellikle Netflix veya Sinema filmlerinde.

Tam olarak bütçeniz nedir? LG'nin OLED modellerine çıkabilir misiniz acaba? Mükemmel bir görüntü kalitesi sağlıyor özellikle Netflix veya Sinema filmlerinde.
8 bin bandına çıkamam max vereceğim miktar 6k
Sony daha iyi ama bence bunu alın.
Crystal TV renk konusunda hoşuma gitmedi. Lgde yeşil olan renk Samsung'ta sarıydı. Vatanda gördüğüm kadarıyla. Bahsettiğim çim rengi.

Malesef yok oyun oynamıyorsanız bir işinize de yaramaz.
Kendi gözümle gördüğümü söylüyorum, evimdeki televizyon bayağı büyükçe ve 50hz, akrabamın evinde daha ufak bir samsung televizyon var yenilenme oranı 100 veya 200hz idi şuan hatırlamıyorum ve netflix'teki filimler, isim de vereyim "Aquaman" bizim tv ye göre çok daha akıcı görünüyordu (eve dönünce aynı filmi açınca farkına vardım) (30 fps vs 60 fps video karşılaştırmalarını izleyin, aynı fark var arada) Sizin tv niz 50hz ise isterse streamingte isterse 1000fps video oynatın farkına bile varamazsınız, ta ki aynı videoyu o yenilenme oranını kaldırabilen bi tv'de izleyene kadar

Kendi gözümle gördüğümü söylüyorum, evimdeki televizyon bayağı büyükçe ve 50hz, akrabamın evinde daha ufak bir samsung televizyon var yenilenme oranı 100 veya 200hz idi şuan hatırlamıyorum ve netflix'teki filimler, isim de vereyim "Aquaman" bizim tv ye göre çok daha akıcı görünüyordu (eve dönünce aynı filmi açınca farkına vardım) (30 fps vs 60 fps video karşılaştırmalarını izleyin, aynı fark var arada) Sizin tv niz 50hz ise isterse streamingte isterse 1000hz video oynatın farkına bile varamazsınız, ta ki aynı videoyu o yenilenme oranını kaldırabilen bi tv'de izleyene kadar
Aynı panel olmadığı sürece bu karşılaştırma mantıksız haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı