Vestelcell'e geçilir mi?

NobodyOne

Hectopat
Yeni hat alacağım. Operatörlerin tarifeleri genel olarak çok yüksek. En ucuz Vestelcell'i buldum.

Tarifesini düşünüyorum.
İnternetten başvuru yapılamıyor. Vestel mağazasında yapılıyormuş.
İnternette, geçmeye çalışanlar çalışanların ilgisizliğinden şikayet edenler olmuş.

Vestelcell kullananlar önerir mi?

Son düzenleme:
Yeni hat alacağım. Operatörlerin tarifeleri genel olarak çok yüksek. En ucuz Vestelcell'i buldum.

Tarifesini düşünüyorum. Vergiler ile aylık 70 TL'ye geliyor.
İnternetten başvuru yapılamıyor. Vestel mağazasında yapılıyormuş.
İnternette, geçmeye çalışanlar çalışanların ilgisizliğinden şikayet edenler olmuş.

Vestelcell kullananlar önerir mi?
Turk Telekom altyapısı kullanıyor. Vergiler dahil 35 TL diye biliyorum. Yeni hat aldığınız için mi 70 TL faturalandırılıyor anlamadım.

Taahhüt olması çok büyük bir avantaj. 12 ay boyunca sabit fiyat.

Turk Telekom altyapısı kullanıyor. Vergiler dahil 35 TL diye biliyorum. Yeni hat aldığınız için mi 70 TL faturalandırılıyor anlamadım.

Taahhüt olması çok büyük bir avantaj. 12 ay boyunca sabit fiyat.
Ben çok yanlış okumuşum. dediğiniz doğru.

*Taahhütsüz fiyatlar Vestelcell Katlanan Mini 60 TL, Vestelcell Katlanan Midi 70 TL, Vestelcell Maksi 80 TL’dir.

Ben vergisiz fiyatı 35 tl vergiler dahil 70 tl olarak anlamışım.

Yeni Sim kart ücreti yaklaşık 400 - 500tl arasında bir ücreti var ama tam bilmiyorum.

Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 9 GB'a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 1 Kbps'ye düşerek durdurulacak, fatura dönemi sonuna kadar belirtilen hız ile internete erişim sağlanacaktır. 9 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir.

18 değil 9 GB ama o fiyat yine fena değil tabii altyapı önemli.

Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 9 GB'a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 1 Kbps'ye düşerek durdurulacak, fatura dönemi sonuna kadar belirtilen hız ile internete erişim sağlanacaktır. 9 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir.

18 değil 9 GB ama o fiyat yine fena değil tabii altyapı önemli.

Yanlış bilgi paketler 6 12 18 GB şüpheniz olmasın hız düşmesi falan yok ben 2.hattımda maksi paketini kullanıyorum 18 GB internetim var hız düşme muhabbeti aşım olmasın diye 18 GB bitene kadar bir hız sıkıntısı yok ek paket alınca da hız sıkıntısı yok yani o hız sınırı muhabbeti tüm internetinizi bitirmediğiniz sürece yok gibi bir şey çekimi Türk Telekom ne ise o bir farkı yok genel olarak dağa köye çıkmadığınız sürece çekim sorunu yaşatmaz ben yaşamadım. Son gelen vergi zammıyla birlikte her pakete artı 10 TL koyun öyle hesaplayın onun dışında bunun en zor şeyi geçiş yapabilmek geçiş yapılamıyor 2-3 haftadır kimse geçemedi Online muhabbeti kalktığından beridir o yüzden geçiş yapan bir yer bulursanız kaçırmayın derim direk.

Geri
Yukarı