Vestel'in Akıllı Telefonları Ucuzlatma Çabası

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Vestel bir çalışma yürütüyormuş, çalışma sonunda yurt dışından gelen telefonlar daha pahalı olacakmış Vestel'in kendi ürettiği telefonlar ise ucuz. Neyin nesi bu zaten ÖTV, KDV, lüks vs gibi vergilerle telefon fiyatı şişmiş durumda.

Sen gittin mi ? Ciddi ciddi panel ürettiklerini mi gördün ? Yok öyle bir şey. Vestel kendi panelini falan üretemez. Daha ilk çip fabrikası yeni açılıyor. Ne paneli ?

Artık göreceğiz gerçekten iyi telefonlar çıkarırsa kullanıcısı olur. Ama çıkmaz ise unutulur gider. Bekleyip göreceğiz. Ama iyi telefonlar çıkarır ise kullanıcılar için iyi olur.

Vestel daha adamakıllı beyaz eşya yapamıyor. Bir de Telefon yapacak. Allahaşkına gece gece güldürmeyin beni. Zaten o fiyat aralığında Asus ZF ve Motorola Moto g varken nekadar ucuzlarsa ucuzlasın kimsenin gözüne girmez.

Sen gittin mi ? Ciddi ciddi panel ürettiklerini mi gördün ? Yok öyle bir şey. Vestel kendi panelini falan üretemez. Daha ilk çip fabrikası yeni açılıyor. Ne paneli ?
Milyonluk bir Makina almış Chipleri monte eden makinayı sordum doğruladılar telefon üretme işini çok önceden duymuştum iş görüşmesine gittiğimde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı