Veterinerlik Fakültesi Nasıldır?

Cengizhan58

Decapat
Katılım
8 Nisan 2017
Mesajlar
21
Lise son sınıfım Allah nasip ederse seneye üniversiteye gideceğim. Ankara üniversitesi veterinerlik fakültesi (İngilizce) düşünüyorum aranızda bu bölümden mezun olan yada tanıdığı olan var mı ? İş olanakları, maaşı filan nasıl acaba?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

student007

Centipat
Katılım
23 Ocak 2019
Mesajlar
103
Hayvanları çok seviyorsan, hayatına onları da dahil etmek istiyorsan tam sana göre bir meslek. Sürekli hayvanlarla içli dışlı olacaksın. İşini düzgün yapar kendini geliştirirsen her meslekte olduğu gibi para da arkasından gelir. İş olanağı olarak çiftliklerdeki hayvanları tedavi eder, bakımlarını, raporlarını tutarsın. Ya da kendine bir iş yeri kurup evcil hayvanlara bakarsın. Çok fazla alternatifin olmaz. Kendi işinin patronu olursun. Umarım en güzel, en hayırlısı seninle olur. Hayvanları seven insanı da sever bunu unutma.
 
Katılım
28 Mayıs 2016
Mesajlar
388
Çözümler
1
Para için seçeceksen lütfen seçme. O tür düşünen veteriner bozuntusu dolu ülke. Sokaktan yaralı canlıyı götürsen bile bakmazlar. İş olanağı hayvan olduğu sürece olacaktır. Dediğim gibi hayvansever değilsen uzak dur, vicdani meslekler bunlar.
 

Yeni konular

Yukarı