VG249Q vs. VG24VQ

erayozozen

Femtopat
ASUS 23,8" VG249Q TUF GAMING 1Ms 144Hz Full HD IPS FreeSync Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu düz IPS monitör

ASUS 23,6" VG24VQ TUF GAMING 1Ms 144Hz HDMI DP FreeSync Curved Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu arkadaş da Curved VA.

Ben CS:GO, PUBG, Fortnite vs. oynayan biri değilim. Ama FPS olarak Rust oynuyorum, LoL, Witcher gibi yeni çıkacak olan Cyberpunk ve Far Cry gibi oyunları oynuyorum daha çok.

Ben bilgisayardan bir şeyler izlemeye de bayılıyorum YouTube olsun dizi film olsun anime olsun ben bu monitörlerden hangisini almalıyım?

Ben bilgisayardan bir şeyler izlemeye de bayılıyorum YouTube olsun dizi film olsun anime olsun ben bu monitörlerden hangisini almalıyım?
Bu dediklerinize en çok hitap eden panel tipi IPS. Görüntü-video ve resim kalitesi olarak daha hoş görünür. Çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorsanız da isabet olur. Gerçi günümüzdeki IPS'ler oldukça hızlı, yani eski IPS panellere göre hızlandılar çok sorun olmayacaktır.

İps panel 1 ms 144 hz olanı kullanıyorum. 24.8 olması lazım benim ki.
Özellik olarak birebir aynı.
144 hz çok farklı bir olamış.
İps panel muazzam bir görüntü. Qled panele nano ips e paran yetmeyecekse. Benim asla yetmez.
Asusun ips paneli öneririm.
Curvend kavis olayını 27 inç ve alyına asla önermem. Çünkü etkisi olmuyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı