VG24VQ monitör VG24V olarak gözüküyor

GhostCrawler07

Kilopat
Daha fazla  
Monitörü Vatan'dan sipariş ettim. Dün elime geçti deneme şansı buldum ve gerçekten tavsiye ediyorum. Onun dışında aklımı kurcalayan bir sorun daha var. Benim aldığım monitör VG24VQ modeli olarak gözüküyor hem faturada hem internet sitesinde sipariş sayfamda. Fakat bana gelen monitör VG24V ve araştırdığımda internette hiçbir bilgi bulamıyorum bu monitör hakkında. Özellik açısından fark yaratır mı sizce?

TUF monitörlerde Q ibaresi dönme özelliği olan monitörler için kullanılıyor diye biliyorum. Elinizdeki monitörde pivot özelliği var mı? Dikey dönebiliyor mu? Eğer dönemiyorsa yanlış model yollamışlardır.

TUF monitörlerde Q ibaresi dönme özelliği olan monitörler için kullanılıyor diye biliyorum. Elinizdeki monitörde pivot özelliği var mı? Dikey dönebiliyor mu? Eğer dönemiyorsa yanlış model yollamışlardır.
Benim monitörüm de bu Asus VG245H 24 ama dikey, yatay dönebiliyor. Bence Q ibaresinin başka anlamı var.

Benim monitörüm de bu Asus VG245H 24 ama dikey, yatay dönebiliyor. Bence Q ibaresinin başka anlamı var.
Demek istediğim mesela V24AB ile V24ABQ modeli varsa aralarındaki fark dönmesidir. Yani VG245HQ diye bir model zaten yok bu yüzden dönebilir. Anlatabildim mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı