VGA HDMI Görüntü Vermiyor

gececiyimlanben

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir bilgisayar topladım. Televizyondan HDMI'a bağladığım da görüntü veriyor. Problem yok. Fakat S-LINK SL-HV56 HDMITO VGA ÇEVİRİCİ 'dan aldığım cihaz VGA çıkışlı monitörüme görüntü vermedi. 2 adet VGA çıkışlı monitörüm var. İkisinde de çalışmadı. GTX 1050ti Palit modeli mevcut. VGA to DVI dönüştürücü de çalışmadı. Ne yapmam gerekiyor? Anakart modelim; Gigabyte GA-X370.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç bir şey söyleyeceğim
1- Görüntüyü anakarttan almayı denermisin
2- Ekran kartından alınca görüntü gelmiyorsa kasayı çalıştırdığında e.kartı fan ı dönüyor mu bir sök tekrar tak

Birkaç bir şey söyleyeceğim
1- Görüntüyü anakarttan almayı denermisin
2- Ekran kartından alınca görüntü gelmiyorsa kasayı çalıştırdığında e.kartı fan ı dönüyor mu bir sök tekrar tak
Merhabalar. Anakarttanda görüntü alamıyorum. TV ile HDMI taktığım zaman görüntü alabiliyorum sadece. Ekran kartı gayet normal dönüyor.

Anakarttan görüntü vermemesi normal. APU işlemci kullanmadığınızı varsayarsak tabi ki. Dönüştürücü olarak da aktif dönüştürücü kullanmalısınız. DP-VGA aktif bir dönüştürücü kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı