VGA Monitörde dalgalanma

walloran12

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar. Arkadaşlar benim problemim yaklaşık 1 ay önce İ5 6400 - R7 370 4G tabanlı bir sistem topladım. Monitörümü geçen yıl almıştım Vga bir monitör. DVI ya da HDMI yok ve ekran kartında da HDMI ve DVI var bu yüzden dönüştürücü kullanıyorum. VGA-DVI ve monitörümde gözle görülür rahatsız edici bi dalgalanma var bu her oyunda oluyor CS:GO - LOL ne yapmam gerek? DVI monitör almak şart mı? Bir yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

VGA mazide kaldı, DVI-HDMI-DisplayPort üçlüsünden hangisi ekran kartınızda varsa onu destekleyen güncel bir monitör almanızı tavsiye ediyoruz. Dönüştürücüler çoğu zaman sağlam monitörü bozukmuş gibi gösterir. Monitörde VGA'dan başka port olmadığı zaman en iyi seçim, elinizdekini ikinci el olarak satıp bütçenize katkı sağlamaktır. Bütçenizi belirtirseniz önerilerimiz olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı