VGA portu temassızlık yapıyor

Kyuasra

Picopat
Ekran kartımın VGA çıkışındaki 1 sabitleme şeysi yok bu yüzden mi oluyor? Yoksa dönüştürücüden dolayı mı?

Not: Dönüştürücü ile dün açmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının vga portunun fotoğraflarını atabilir misin?
Farklı bir vga kablosu ile deneyebilirsin, belkide monitor vga girişinde sorun vardır bunları göz önünde bulundurarak hepsini bir bir test edip bizimle paylaşın.

Ekran kartının VGA portunun fotoğraflarını atabilir misin?
Farklı bir VGA kablosu ile deneyebilirsin, belki de monitor VGA girişinde sorun vardır bunları göz önünde bulundurarak hepsini bir bir test edip bizimle paylaşın.

Hocam sabahtan beri uğraştığını için kablo değiştirdim başka dönüştürücü ile denedim ama bir sonuç alamadım. Dün açmaya çalıştığımda açılmıştı o zaman sorun temassızlık gibi görünüyordu çünkü biraz oynadığımda kablo ile görüntü gelip gidiyordu, şimdi ise ne kadar oynasam da hiçbir görüntü alamıyorum.

Dosya Ekleri

• 16595998659252417738799942129928.jpg
    16595998659252417738799942129928.jpg
    146,8 KB · Görüntüleme: 34
Sorun ne zaman başladı en başından anlatabilir misin?

Hocam aslında bu sorun benim bilgisayarımda genel bir sorun. Yaklaşık 10 aydır bilgisayara bakmıyorum, ilk açtığımda görüntüde sorun yoktu ama bilgisayar beni onarım kısmına sokuyordu ve bende sıfırlamak için şifreyi bilmiyordum bilgisayarcı ya götürüp şifreyi kırdırttım ama geldiğinde 1 kere alabildim daha da alamadım. Bilgisayarcı benimle görüntü sorunu yokmuş gibi konuşuyordu sanki her bastığında görüntü geliyormuş gibi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı