Victus 5600H-3050 Ti nasıldır?

karışıkkafa

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranı daha büyük, pavilion gaming kasasını kullanan bir cihaz. Bence fiyatına göre ideal ve iyi bir cihaz.

Pahalı fiyatı. Bu Victus serisi HP'nin mimarlar ve mühendisler için yani çizim yapacaklar için çıkardığı bir model. Kullandığı ekran kartı kaç watt çekiyor bakmak lazım.

Ti olan sürüm 6GB VRAM değil miydi? 4GB olan düz 3050 olması lazım.

3050Ti = 1660Ti + RTX olarak düşünün.
Hayır değil. Üstelik 3050Ti 1660Ti'a eşit de değil. 1660Ti çok daha güçlü. Üstelik Vram yüzünden 4 GB günümüzde bile çoğu oyunda sıkıntı çıkarıyor. RTX performansı da tartışılır. DLSS'in olmadığı her oyunda 1660Ti çok daha iyi. FSR'ın da gelmesi ile 1660Ti ileride 3050Ti'ın önünde yer alacak.

Hayır değil. Üstelik 3050Ti 1660Ti'a eşit de değil. 1660Ti çok daha güçlü. Üstelik Vram yüzünden 4 GB günümüzde bile çoğu oyunda sıkıntı çıkarıyor. RTX performansı da tartışılır. DLSS'in olmadığı her oyunda 1660Ti çok daha iyi. FSR'ın da gelmesi ile 1660Ti ileride 3050Ti'ın önünde yer alacak.
4GB VRAM varsa zaten kafadan alınmaz o zaman.

Bugün araştırma yaparken bu cihazı fark ettim. Başka yerlerde pek yok. Diğer Victus'lar gibi değil. Ekran 144 Hz gördüğüm kadarıyla. Sizce nasıl cihaz? Bana fena gözükmedi, fikirlerinizi merak ettim.

Evet ekran 144Hz, RAM ise 4x2 GB. Giriş seviyesi için fena değil gibi. Ekran kartı 75W.

Pahalı fiyatı. Bu Victus serisi HP'nin mimarlar ve mühendisler için yani çizim yapacaklar için çıkardığı bir model. Kullandığı ekran kartı kaç Watt çekiyor bakmak lazım.

Victus Pavilion Gaming'in devamı, Gaming bir seri.

Yeni konular

Geri
Yukarı