Victus 5600H-3050 Ti nasıldır?

Ben cihazla ilgili ayrıntılı bilgi bulamadım, siz Watt değerini nereden buldunuz? Link atma şansınız var mıdır?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim. Ağustos sonu eylül başı gibi 9-10 k bütçeyle bir laptop alacağım. Umarım o zamana kadar başka satıcılara da daha düşük fiyatlarla gelir. Benim seçeneklerim arasında yer alır öyle olursa. Bu arada 5600h ile 11400h arasında nasıl bir fark vardır bilginiz var mı?

Teşekkür ederim. Ağustos sonu eylül başı gibi 9-10 k bütçeyle bir laptop alacağım. Umarım o zamana kadar başka satıcılara da daha düşük fiyatlarla gelir. Benim seçeneklerim arasında yer alır öyle olursa. Bu arada 5600h ile 11400h arasında nasıl bir fark vardır bilginiz var mı?

5600 çoklu çekirdekte güçlü, 11400 ise tekli çekirdekte. Şöyle özetleyebiliriz, render gibi işlemciyi sonuna kadar kullanacağınız durumlar için Ryzen, oyun içinse Core daha iyidir.

Soğutma bloğu iyi değil standart. Burada içini açıp incelemişler ve beğenmemişler bence testlerini görmek lazım.

Asus TUF'larda üst tarafta ekstra bir soğutma bölümü daha var. Ki ona rağmen i7 11800h 80 dereceleri geçiyor.

Geri
Yukarı