Video boyutunu düşürme programı önerisi

ShadoWw_xy5

Decapat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Fidan gibi bir türk genci...
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam konuda da yazdığım gibi video boyutunu düşürme programı arıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Videonun kalitesini düşürün. Adobe Premiere Pro ile daha düşük kalite de yeniden renderlayarak düşürebilirsiniz.

Merhaba, handbrake programını tavsiye ederim.

Handbrake sanki 100 saatte bitecek hızda.
Videonun kalitesini düşürün. Adobe Premiere Pro ile daha düşük kalite de yeniden renderlayarak düşürebilirsiniz.

Hocam denerim belki.
Eskiden wondershare video converter programıyla yapıyordum ama kalite kaybı mutlaka oluyor bilgin olsun.

Hocam denemeye başlayacağım.

İstediğiniz programı kullanabilirsiniz ancak ne kadar sürede ne kadar iyi sıkıştıracağı sizin sisteminize bağlı. Ben handbrake ile 10 dakikalık videoyu 1 dakikadan daha kısa sürede işliyordum. Bilmem anlatabildim mi :)

Hocam aslında bu işlemler PC özelliklerine göre değişiyor ve dediğinizi %100 anladım.

Zamanında bu işler için total video converter kullanırdım. Hala var mı bilmiyorum ama güzel programdı. Kısa süreli videolar için whatsapp kullanıyorum ben. Videoyu diğer whatsapp hesabıma gönderiyorum ve web whatsapp üzerinden indiriyorum. Boyutu bir hayli küçülüyor :D

Geri
Yukarı