Video çekerken sesleri düzgün alan telefon önerisi

Daha fazla  
Herkese merhaba,

Video çekerken, sesleri düzgün alan bir telefona ihtiyacım var. Örneğin, bir konser kaydettim ve görüntüyü daha sonra izlediğimde sesler boğuk, patlak veya buna benzer şekilde bozuk duyuluyor. Bu da sanırım entegre mikrofon kalitesiyle alakalı bir durum. Iphone bu konuda çok başarılı fakat, alternatif önerileriniz nelerdir ? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Herkese merhaba,

Video çekerken, sesleri düzgün alan bir telefona ihtiyacım var. Örneğin, bir konser kaydettim ve görüntüyü daha sonra izlediğimde sesler boğuk, patlak veya buna benzer şekilde bozuk duyuluyor. Bu da sanırım entegre mikrofon kalitesiyle alakalı bir durum. iPhone bu konuda çok başarılı fakat, alternatif önerileriniz nelerdir? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Videoda IPhone'dan sonra en başarılı marka Samsung'dur. Amiral gemisi Samsung cihaz alıp videoda iyi bir mikrofon kalitesi alabilirsin.

Herkese merhaba,

Video çekerken, sesleri düzgün alan bir telefona ihtiyacım var. Örneğin, bir konser kaydettim ve görüntüyü daha sonra izlediğimde sesler boğuk, patlak veya buna benzer şekilde bozuk duyuluyor. Bu da sanırım entegre mikrofon kalitesiyle alakalı bir durum. iPhone bu konuda çok başarılı fakat, alternatif önerileriniz nelerdir? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Samsung'dan başka alternatif olarak Xiaomi'nin mi 10 serisine bakabilirsin.

Geri
Yukarı