Video düzenleme nasıl öğrenilebilir?

egetanr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Valorant için edit yapmak istiyorum. Bu Valorant dışı da olur ama Premiere Pro'yu öğrenmek çok zor. Belki biliyorsunuzdur bilmiyorsanız da YouTube'a Valorant world smallest edit yazın onun gibi editler yapmak istiyorum. Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Bilgisayarda:
Adobe After Effects
Adobe Premiere Pro

Mobilde:
Capcut

Bu programların internette eğitim videoları mevcut zamanla öğrenirsiniz.

Merhaba. Ben Valorant için edit yapmak istiyorum. Bu Valorant dışı da olur ama Premiere Pro'yu öğrenmek çok zor. Belki biliyorsunuzdur bilmiyorsanız da YouTube'a Valorant world smallest edit yazın onun gibi editler yapmak istiyorum. Kendimi nasıl geliştirebilirim?
Söylediğiniz videolar yapması basit ama öğrenmesi zor internetten yabancı kaynaklardan öğretici rehberleri izlersen 3 4 ayda bunun benzeri videosunu yapabilirsin heleki o 34 saniyelik video gerçekten çok basit.

Eğer telefon üzerinden edit yapacaksanız CapCut, eğer bilgisayar üzerinden edit yapacaksanız Movavi Video Suite 2022 veya Adobe firmasının efekt ve video düzenleyicisini kullanmanızı tavsiye ederim. GOM Mix Pro kullanmayın, SAKIN.

YouTube üzerinde Onur Naci Öztürkler diye bir kanal var neredeyse tüm Adobe programlarının dersi kanalında mevcut Türkçe kaynak olarak en iyi kanal olabilir.

Bir göz atın derim.

Bilgisayarda:
Adobe After Effects
Adobe Premiere Pro

iMac:
Final Cut Pro

Bu programların internette eğitim videoları mevcut zamanla öğrenirsiniz.

Adam kendini geliştirmek istiyorum diyor siz program önerisi veriyorsunuz.
Dostum 1 Milyon İstihdam BTK Akademiye gir orada bulabilirsin.

Adobe Premiere Pro zor bir program değil, eğitim videolarını izlerseniz temel editleme bilgilerini kolayca öğrenirsiniz. Temel editleme bilgilerini öğrendikten sonra da kolayca gelişirsiniz. Onur Naci Öztürkler'in eğitim videolarını öneririm.

YouTube'dan öğrenebilirsin ve verdiğimiz programları ve uygulamaları da kullanabilirsin.

Geri
Yukarı