Video editörleri ne kadar kazanıyor?

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba editör dostlarım,

Meslekte yeniyim diyebilirim. Geçen gün ilk ücretli işimi aldım. Ancak acemi olduğumdan para konusunu detaylı konuşamadık.

İşimde iyiyim. Editör olduğum kanal 250b takipçili bir oyun-sohbet kanalı. İtopya, ASUS gibi güzel sponsorları var. Haftada 2-3 video yapacağız, videolar ortalama 7-8 dakika.

Ne kadar para isteyeyim? YouTube editörü arkadaşlar, siz ne kadar kazanıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araştırdım ama işin içinde olan biriyle detaylı konuşmak istiyorum gerçekçi olması açısından. Kariyer netteki rakamlar ne kadar doğru olur?

Şu anda bir bankada yazılımcı olarak çalışıyorum. Kariyer net ile karşılaştırdığım zaman kendi maaşımı, aşağı yukarı doğru olduğunu söyleyebilirim fakat sizin söylediğiniz meslek için ne kadar doğru bilemiyorum. Aşağı yukarı bir fikir vermesi açısından paylaşmak istedim.

Araştırdım ama işin içinde olan biriyle detaylı konuşmak istiyorum gerçekçi olması açısından. Kariyer netteki rakamlar ne kadar doğru olur?

Bir videoyu editlemen kaç saat sürüyor? Saat başı 40TL al bence. Birden fazla kanalda da çalışabilirsin böylece.

Geri
Yukarı