[Video] Hitler Ramazan Orucu VINE

Şaka maka, bildirim panelini görünce neye uğradığımı şaşırdım. Konuyu bile açtığımı hatırlamıyordum. :D

Elinde büyüme konusuna gelecek olursak, 2013 - 2021, 8 koca sene. Tanıştığımız yıl doğmuş olsaydım ciddi ciddi şu an 2. sınıfa gidiyor olurdum. Vakit çok hızlı geçiyor...

Fun fact: Arada geçen süre içerisinde Facebook videosunun silinmemiş olması peki? Dosyaresim ve diğer dandirik sitelere kıyasla aradaki kalite farkı...

Adolf hitler 🤣. 8 sene 😲... Haklısınız zaman su gibi akıp gidiyor.

@SypeR hocam, konuyu hortlatmama kızdınız mı? 😃

Mizah ve Eğlence kategorisine taşınsa güzel olur sanki, bildireyim mi?
Hayır hocam, kızmadım. Hatta bu kadar geriye inebildiğiniz şaşırdım bile. Ayrıca zaten konu dışı (off topic) başlık zaten. Bu kategorinin konuları hortlatılmaya müsait olmalı zaten. :)

O zamanın şartlarına göre konu dışı tek alternatifti. Taşınmasına da çok gerek olduğunu düşünmüyorum. Ama raporlamakta serbestsiniz tabii. (2014 yılından kalma konuya yanlış kategori cezası yersem üzülürüm ama :D )

Son düzenleme:
Hayır hocam, kızmadım. Hatta bu kadar geriye inebildiğiniz şaşırdım bile.
İnmedim hocam, aşağıda benzer konulardan gördüm 😃
Ayrıca çünkü zaten konu dışı (off topic) başlık zaten.Bu kategorinin konuları hortlatılmaya müsait olmalı zaten. :)
Katılıyorum hocam.
O zamanın şartlarına göre konu dışı tek alternatifti. Taşınmasına da çok gerek olduğunu düşünmüyorum.
Yani pek gerek yok ama açılan çoğu "mizah ve eğlence" konusundan daha güzel bence.

Çaktırmayın hocam, eski bir konu takip ettiğim kategoriye açılırsa bildirim gelecek mi diye merak ediyorum 😃

Ama raporlamakta serbestsiniz tabii. (2014 yılından kalma konuya yanlış kategori cezası yersem üzülürüm ama :D )
Hocam 2014 yılından bahsediyoruz, buralar o zaman nasıldır sizler bilebilirsiniz ancak. Çok gelişmiştir sanırım. Moderasyon Ekibi sizden aşırı derece nefret etmiyorsa sıkıntı olmaz bence. Az önce konunun birinde küfür edip duran birisiyle karşılaştım.

Şu an uzun süre durduğunuzdan ve alıştığınızdan dolayı uyarı sayınız az mıdır yoksa çok mudur diye düşünüyorum 😃

Şu an uzun süre durduğunuzdan ve alıştığınızdan dolayı uyarı sayınız az mıdır yoksa çok mudur diye düşünüyorum
Moderatörlüğü bıraktıktan sonra yani 2017 yılından beri 9 tane uyarı yemişim. Toplamda ise 23 uyarım var. Azlık çokluk miktarı size kalmış artık. ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı