Video indirme siteleri nasıl çalışıyor?

HSYNerl

Picopat
Daha fazla  
Python'dan bir kod yazdım kodun amacı benim Instagram'dan kaydettigim postların tamamının linklerini çekmek. Şimdi elimdeki bütün postların linkleri var sorun şu bu postları nasıl indirecegimi bilmiyorum. İlk aklıma gelen bir kod daha yazıp tek tek bir indirme sitesinden linkleri indirmek ancak bu çok verimsiz olur. Bu videoları nasıl indirebilirm fikri olan var mı ve bu YouTube video indirme Instagram hikaye indirme vb gibi siteler var bu siteler nasıl çalışıyor? Belki mantığını anlarsam daha verimli bir çözüm yolu üretebilirim teşekkürler.

Instagram veya YouTube fark etmez. Buralardan bir şey indirme kolay değildir. Bu tür sitelerden bir şey indirmek için Api elinizde olması gerekir ve bu Api'yi yapmak için ters mühendislik kavramlarını bilmelisiniz. Hazır Python için Unofficial Api terimlerini aratabilirsiniz Github üzerinden.

Yada Crawler ile fotoğrafların url bilgisini çekmeniz gerekir ancak o da basit bir işlem değildir. Bu terimleri aratarak sonuca ulaşabilirsiniz.

Instagram veya YouTube fark etmez. Buralardan bir şey indirme kolay değildir. Bu tür sitelerden bir şey indirmek için Api elinizde olması gerekir ve bu Api'yi yapmak için ters mühendislik kavramlarını bilmelisiniz. Hazır Python için Unofficial Api terimlerini aratabilirsiniz Github üzerinden.

Yada Crawler ile fotoğrafların url bilgisini çekmeniz gerekir ancak o da basit bir işlem değildir. Bu terimleri aratarak sonuca ulaşabilirsiniz.
cok sağolun hocam tesekkür ederim

1670477938869.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı