Video izlemek için 200 TL kulaklık önerisi

Emre Çetin 70

Decapat
Video ve film izlemek, müzik dinlemek ve bazen de oyun oynamak için bir kulaklık arıyorum. Bütçem 200 TL. Genellikle video/film/müzik için kullanacağım. Kablolu olsun. Kulak içi rahatsız ediyor kulak üstü olursa iyi olur :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Video ve film izlemek, müzik dinlemek ve bazen de oyun oynamak için bir kulaklık arıyorum. Bütçem 200 TL. Genellikle video/film/müzik için kullanacağım. Kablolu olsun. Kulak içi rahatsız ediyor kulak üstü olursa iyi olur :)

Kulak üstü olarak Anker Q10 var ama 350TL. Ayrıyeten Sony MDR vardı tam model adını unuttum onu alabilirsiniz.

Kulak üstü olarak Anker Q10 var ama 350TL. Ayrıyeten Sony MDR vardı tam model adını unuttum onu alabilirsiniz.
Cevapladığınız için teşekkür ederim. Anker Q10 bütçemin üstünde o yüzden onu göz ardı ettim. Diğer kulaklığa gelirsek o gördüğüm kadarıyla kulak pedleri küçük. Ben kulaklarımı kavramasını istiyorum.
Ben şöyle bir kulaklığa bakmıştım. Bu kulaklık video / film izlemek ve müzik dinlemek için uygun mudur ?

Cevapladığınız için teşekkür ederim. Anker Q10 bütçemin üstünde o yüzden onu göz ardı ettim. Diğer kulaklığa gelirsek o gördüğüm kadarıyla kulak pedleri küçük. Ben kulaklarımı kavramasını istiyorum.
Ben şöyle bir kulaklığa bakmıştım. Bu kulaklık video / film izlemek ve müzik dinlemek için uygun mudur?

O bütçede kulak üstü maalesef yok. Ancak sizin istemediğiniz tarzda bu var:

O model hakkında bilgim yok. Genel anlamda Rampage ürünler kalitesiz olurlar. @Sir Benjamin galiba oyuncu kulaklığı ile ilgileniyordu?

Kıyısından ucundan diyelim :)

Rampage kulaklıklar çok iyi değil, Gamepower kulaklıklar bu bütçede daha iyi oluyor genelde.

Ha yine aynı şeyin pembesi olduğu için çok fark yok malzeme kalitesi olarak onu da belirteyim, ama Rampage kulaklıklarda daha çok sorun beliriyor. Ped soyulması falan gibi.

Veya bunların yanında Gametech kulaklıklara da bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı