Video izlerken beyaz bar çıkıyor

YasinSG

Decapat
Bu bar video izlerken gitmiyor. Minecraft videosu izliyorum envanteri kapatıyor. O bar neden gitmiyor nasıl gider?

80A2903B-2A7E-4730-82F7-6E51DBFC6FBD.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bar video izlerken gitmiyor. Minecraft videosu izliyorum envanteri kapatıyor. O bar neden gitmiyor nasıl gider?

Eki Görüntüle 1390182
Screenshot_2022-05-17-09-39-50-332_com.miui.home.jpg

Resimde göründüğü gibi bir ayar olmalı. 2 seçeneğin var. Ya üstteki gibi Navigasyonla devam edip "Tam ekran göstergesini gizle" seçeneğini açmalısınız ya da Tuşlar moduna girmelisiniz.

Bu bir telefonun barı mı? Telefon ise model söyleyebilme şansınız var mı?
Hocam telefon barıysa ayarlardan kapatilabilir. Yukarı kaydırma şeysi herhalde o.
ek ayarlardan tam ekran görünümü navigasyon tuşlarına geri alman gerekiyor
Eki Görüntüle 1390218

Resimde göründüğü gibi bir ayar olmalı. 2 seçeneğin var. Ya üstteki gibi Navigasyonla devam edip "Tam ekran göstergesini gizle" seçeneğini açmalısınız ya da Tuşlar moduna girmelisiniz.
Telefon Iphone 11 arkadaşlar

Telefon Iphone 11 arkadaşlar
Hocam iphonelarda bu barı kaldırmak yokmuş fakat şöyle bir şekilde kaldırmanız mümkün:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam iphonelarda bu barı kaldırmak yokmuş fakat şöyle bir şekilde kaldırmanız mümkün:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok zekice bir çözümmüş :)) beğendim teşekkürler ama bende denetimli erişimde çalışmıyor o da başka sorun neyse demekki telefondan minecraft videoları izleyemeyecez :)

Geri
Yukarı