Video izlerken nano saniyelik yeşil ekran çıkıyor

Ehweniscer

Hectopat
Makaleler
1
Elimde Gigabyte GTX1650s ekran kartı ve JD24FG1MS144 monitör var oyun oynarken herhangi bir sorun olmuyor fakat video izlerken nano saniyelik renkli yeşil ekran çıkıyor çözebilmemin yolu var mı acaba? Eğer yok ise servis yolu gözüküyor galiba.

Ekran kartınla ilgili bir sorun var muhtemelen. Tarayıcının donanım hızlandırma ayarını tersine çevirip dener misin? Ayrıca ekran kartı yazılım güncellemelerini denetlemeni öneririm.

Ha bir de, nanosaniye insan gözüyle görülebilecek bir uzunluk değil. Birkaç milisaniye diyelim biz ona.

Ekran kartınla ilgili bir sorun var muhtemelen. Tarayıcının donanım hızlandırma ayarını tersine çevirip dener misin? Ayrıca ekran kartı yazılım güncellemelerini denetlemeni öneririm.

Ha bir de, nanosaniye insan gözüyle görülebilecek bir uzunluk değil. Birkaç milisaniye diyelim biz ona.

Evet muhtemelen ekran kartı ile bir sorun olma ihtimali var, donanım hızlandırma ayarını değiştirmeyi deneyeceğim, çok hızlı gerçekleştiği için milisaniyeden daha hızlı olduğunu düşündüm yazdıklarınızı deneyeceğim teşekkürler.

@İllusion hocam ben tarayıcı kullanmadan program ile kullanıyorum ve donanım hızlandırma seçeneği yok ne yapmalıyım? Tarayıcı kullandığımda yine sorun olmuyor.

Son düzenleme:
Emulatör kullanıyorsanız yazılımsal bir problem de olabilir bu. Farklı, mümkünse daha hafif bir android emulatör kullanın. Ayrıca Windows 10 kullanıyorsanız 11 güncellemesini yapmanızı öneririm.

Emulatör kullanıyorsanız yazılımsal bir problem de olabilir bu. Farklı, mümkünse daha hafif bir Android emulatör kullanın. Ayrıca Windows 10 kullanıyorsanız 11 güncellemesini yapmanızı öneririm.

Teşekkürler hocam Windows 11 kullanıyorum bu programı direkt gömülü emülatöre kuracağım.

donanım hızlandırma sekmesini nereden açıyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı