Video izlerken ses kayması oluşuyor

omerkkuru

Centipat
Merhabalar. Opera ya da Chrome üzerinden herhangi bir siteden (Netflix, YouTube vs.) 720P'nin üzerinde bir çözünürlülükte video izlediğim sırada ilk 1-2 dakikada bir sorun oluşmuyor fakat sonrasında yaklaşık 1 saniye kadar ses geriden geliyor. Bu durum çok canımı sıkmaya başladı. İnternet'te benim sorunuma yönelik bir cevap bulamadım. Görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Sürücü güncellemelerini yaptım ekran kartımı vs. güncelledim düzelmedi. Teşekkürler.

Bu ayarı değiştirmeyi dener misin? (Google Chrome ayarları.)

Adsız.png

Güncelleme: Görev yöneticisinden RAM frekansını kontrol ettiğimde 667 MHz rakamı yazıyordu X2 yaptığımda 1334 MHz'ye denk geliyor yani 1333 MHz BIOS'dan RAM frekansı ayarlarıyla oynadım belleklerim 1600 MHz fakat 1333'de çalışıyordu. BIOS ayarını değiştirdikten sonra görev yöneticisindeki rakam 1600 oldu 3200'e tekabul ediyor diye biliyorum fakat ne anakartım ne de belleklerim bunu destekliyor. Ama sonuç olarak sorunum düzelmiş durumda. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı