Video izlerken sistem kasıyor

classy2

Picopat
Daha fazla  
i3 4.nesil GT840 2 GB 6 GB RAM var video izlerken bile kasıyor kasmasın diye Windows 7 kurdum oyun bile oynayamıyorum zaten mesela atıyorum video 720p de izlerken 1080P'ye alınca fanlar patlacakmıs gibi çalısıyor zaten donuyor video drop yiye yiye gidiyor format atsam bile bence düzelmez sürücüler güncel.

i3 4.nesil GT840 2 GB 6 GB RAM var video izlerken bile kasıyor kasmasın diye Windows 7 kurdum oyun bile oynayamıyorum zaten mesela atıyorum video 720p de izlerken 1080P'ye alınca fanlar patlacakmıs gibi çalısıyor zaten donuyor video drop yiye yiye gidiyor format atsam bile bence düzelmez sürücüler güncel.

Hocam sizin sorununuzu bende bir kere yaşadım farklı tarayıcı kurun oradan deneyin bir de ben Opera'yı indirdim gene drop yiyordu Mozilla adlı tarayıcı indirdim düzeldi sizde deneyebilirsiniz farklı tarayıcıları. Sonra kendiliğinden düzeldi.

Tarayıcı vs. açıkken CPU kullanımı yüzde kaç oluyor? CPU hızı ne kadar?
i3 4. nesil biraz eski ondan olabilir.

İnternetle de alakalı bir sorun olabilir.

Video izlerken CPU %25falan eski ama video açar yani benim eski PC vardı aynı özelliklere sahipdi markasıda aynıydı sadece eski PC GT745m bu GT840M yani eskisi ekran kartında daha düşüktü ama oyun oynuyordum 1080p videolar cok rahatlıkça izliyordum onun ekranı kırıldı ekranı 17.3'dü galiba 1300 tldi bende ona verceğime gittim takas ettim bu pcyle 1000 TL verdim keşke vermeseydim daha kötü.

Video izlerken CPU %25falan eski ama video açar yani benim eski PC vardı aynı özelliklere sahipdi markasıda aynıydı sadece eski PC GT745m bu GT840M yani eskisi ekran kartında daha düşüktü ama oyun oynuyordum 1080p videolar cok rahatlıkça izliyordum onun ekranı kırıldı ekranı 17.3'dü galiba 1300 tldi bende ona verceğime gittim takas ettim bu pcyle 1000 TL verdim keşke vermeseydim daha kötü.
Bir format atsanız düzelebilir veya üstte belirtildiği gibi farklı bir tarayıcıdan denemeyi deneyin.

Hocam benim dediğim yöntemi deneyin derim.

Tarayıcı vs. açıkken CPU kullanımı yüzde kaç oluyor? CPU hızı ne kadar?
i3 4. nesil biraz eski ondan olabilir.

İnternetle de alakalı bir sorun olabilir.

Pentium E6600 la rahatlıkla video izleyebiliyordum CPU'nun düşüklüğüyle alakalı olduğnunu pek düşünmüyorum.

Okumadan yorum yapmazsan sevinirim.
Fark edip etmediğin hakkında fikrim yok ama etmemişsin gibi görünüyor. "Driverlar" yazmışım. Sadece Ekran kartından bahsetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı