Video izleyerek HTML CSS öğrenilir mi?

RizedenÇay

Hectopat
Evet, başlıkta da dediğim gibi mümkün mü ilerlemem çok yavaşlar mı? Örnekle yaptığım şeyleri görmem daha da heyecanlandırıyor, öbür türlü sıkılıyorum.

Evet, başlıkta da dediğim gibi mümkün mü ilerlemem çok yavaşlar mı? Örnekle yaptığım şeyleri görmem daha da heyecanlandırıyor, öbür türlü sıkılıyorum.

Video izlerken aynı zamanda arka planda izlediğin kişinin uyguladığı şeylerin aynısını sende yap eğlenceli ve kavraması kolay oluyor.

Öğrenilir, bir de kafanda bir proje belirlemelisin. Küçük bir blog sitesi olabilir mesela kendinle alakalı. Öğrendiklerinle kendi projeni yaparsan (projenin boyunu hiç önemli değil, çok kolay bir şey ile başlaman tavsiyedir) öğrendiklerini pekiştirmiş olursun. Aynı zamanda Bootstrap'e de bakmanı kesinlikle tavsiye ederim.

Evet kendini geliştirebilirsin Udemy'den daha başarılı adam bulup kurs satın alabilirsin bende Premiere Pro ve YouTube için Afgan Rasulov'un kursunu alacağım adam cidden bayağı sağlam kurs yapmış sende sağlam öğretici bulursan direkt onun videolarını izle gelişirsin

Geri
Yukarı