Çözüldü Video izleyerek para kazanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alisamet0666

Decapat
Arkadaşlar İnternet'te bir site gördüm vidoix diye video izleyerek para kazanıyormuşsun. Bilenler var mı, güvenilir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
J
Arkadaşlar İnternet'te bir site gördüm vidoix diye video izleyerek para kazanıyormuşsun. Bilenler var mı, güvenilir mi sizce?
Bu tarz sitelere lütfen inanmayın kendi kanallarını açıp izlenme kasıp kendileri para kazanıyor ödeme yerine gelince 15 gün sonra diyerek ilerletiyorlar yani sahte.
Bu tarz çok site var, yarısı dolandırıcı ama diğer yarısı işini güzel yapıyor. İşini güzel yapanlardan birinde, Kanada'da yaşayan bir arkadaşım para kazanıyordu. Dedim ver ben de kazanayım. İzlettiği videoların hiçbiri Türkiye için açık değil, izleyemedim. VPN kurdum, bu sefer de VPN ile izleyemezsiniz demeye başladı. Çok uğraştım, çok site denedim, sen deneme. Zamanına yazık.

Bu tarz çok site var, yarısı dolandırıcı ama diğer yarısı işini güzel yapıyor. İşini güzel yapanlardan birinde, Kanada'da yaşayan bir arkadaşım para kazanıyordu. Dedim ver ben de kazanayım. İzlettiği videoların hiçbiri Türkiye için açık değil, izleyemedim. VPN kurdum, bu sefer de VPN ile izleyemezsiniz demeye başladı. Çok uğraştım, çok site denedim, sen deneme. Zamanına yazık.
Teşekkür ederim cevap için

Brave tarayıcısı ile mobil ve masaüstünde, gösterdiği reklamlar ile Kripto para kazanabilirsiniz.
Konuda tarayıcıyı kabaca anlattım. Kripto para kazanmak için, Youtube bir sürü video çeken site var.

Merhaba,
Konu henüz çözülmediği için sizlere yazmaktayız.
Vidoix, YouTube kanal geliştirme ve internetten para kazanma üzerine 6. ayını tamamlamış üzere net: 1300 ödeme talebine karşılık vermiştir. Lütfen konu hakkında bilginiz olmadığı takdirde ön yargı ile yaklaşmadan ufak bir araştırma veya sitemizin müşteri danışmanları ile görüşmenizdir. Anlayışınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı