Video kayıt programı önerisi

Pingli Admin

Hectopat
Herkese selam arkadaşlarım, ben şu anlık NVIDIA GeForce Experience kayıt programını kullanıyorum; fakat istediğim özellikler tam olarak yok belki şimdi isteyeceğim özelliklerde başka programlarda yoktur ama istediğim özelliklere benzer özellikleri olan programlar varsa veya GeForce Experience'dan daha iyisi var dediğin programlar varsa önerililerinizi beklerim.
Olmasını istediğim özellikler tam olarak şunlar;

1-GeForce Experience da kayıt süresi, kaydı durdurup dosyalara bakmadığınız sürece gözükmüyor. Bu program davideo kaydı alırken kayıt süresini gösterebilen bir ayar var mıdır veya bu kayıt süresini gösteren program?
2-video kaydı alırken mikrofonla konuşmadığım zamanların süresi 2-3 dakikaya kadar geçebiliyor, bu sorunu düzenleme programlarında düzeltebiliyorum ama sıkıntı şu 30 dakikalık video 1.5 saatlik videoya denk geliyor bu fazla zaman sapması yüzden de video kaydını daha fazla sürdüremiyorum. Bunun içinde video kaydını sessiz olacağım yerlerde durdurup tekrar açıyorum; fakat bu şekilde de çok fazla kayıt biriktiğinden birleştirmeyi zorlaştırıyor mesela kaydı durdurup bir şeyler yaptığım sırada ani bir şey olup kaydı açıyorum ve 10-20 saniyelik bir zaman oluyor bunun gibi birikiyor, istediğim şu kaydı durdurup açınca otomatik olarak bunları birleştiren bir video kaydı programı var mıdır?

Shadowplay'de video durdurma özelliği var aslında. Durdurursun, konuşacağın zaman geri başlatırsın.

Geri
Yukarı