Video Memory management ınternal mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Emir Han Özbek

Hectopat
Daha fazla  
P2de Online ders sırasında kafayı yedi mavi ekran verdi. Birkaç kere reset attı ardından düzeldi ve birkaç gün kullanmaya devam ettim. Daha sonra NVIDIA sürücülerinin silindiğini fark ettim. Tekrardan yüklemeye çalıştığım zaman tekrar mavi ekran verdi "nvlddmkm.sys System thread exceptıon not handled" diye. Her Driver yüklediğimde bu hatayı aldım ben de DDU ile driverları kaldırdım. Ardından Windows'u fabrika ayarlarına çevirmek açtım PC'yi, bir süre her şey normaldi bu sefer Windows kurulurken tekrar mavi ekran verdi, "video Memory management ınternal" diye. Şu an PC açılmıyor açıldığında "Video Memory management" hatası verip reset atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hata genellikle GPU sorununa işaret eder. Sürücüleri kurarken mavi ekran almanız, donanımsal bir sorun olabileceği ihtimalini gösteriyor.

Güvenli moda ulaşabiliyor musunuz? Ulaşabiliyorsanız döküm dosyalarınızı paylaşın.

Bu hata genellikle GPU sorununa işaret eder. Sürücüleri kurarken mavi ekran almanız, donanımsal bir sorun olabileceği ihtimalini gösteriyor.

Güvenli moda ulaşabiliyor musunuz? Ulaşabiliyorsanız döküm dosyalarınızı paylaşın.
Ne yazık ki erişimim yok.

Ne yazık ki erişimim yok.
"Erşimim yok" derken dosyalara mı ulaşamıyorsunuz yoksa dosyaları arşivlerken mi sorun yaşıyorsunuz? Masaüstünde boş bir klasör açıp dosyaları oraya atın, ardından o klasörü arşivleyin.

Dosyaları arşivlerken hata alıyorsanız direkt yüklemeyi deneyin.

"Erşimim yok" derken dosyalara mı ulaşamıyorsunuz yoksa dosyaları arşivlerken mi sorun yaşıyorsunuz? Masaüstünde boş bir klasör açıp dosyaları oraya atın, ardından o klasörü arşivleyin.

Dosyaları arşivlerken hata alıyorsanız direkt yüklemeyi deneyin.

Windows kurulumu tamamlanmadan hatayı aldım. Maalesef hiçbir yere erişimim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı