Video Mode Not Supported Hatası

Elucia

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Hyundai L70S+ monitör var. ( Max. 1280x1024)
Ben L70S+'yı takınca hiçbir çözünürlükte ekran gelmiyor "Video mode not supported" diyor, başka bir monitör (1366x768) takınca geliyor.

Ayrıca;

Win10 Pro
MSİ GTX 1050ti
i5-7500 Kaby Lake

Bunu nasıl yapabilirim arkadaşlar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Hyundai L70S+ monitör var. ( Max. 1280x1024)
Ben L70S+'yı takınca hiçbir çözünürlükte ekran gelmiyor "Video mode not supported" diyor, başka bir monitör (1366x768) takınca geliyor.

Ayrıca;

Win10 Pro
MSİ GTX 1050ti
i5-7500 Kaby Lake

Bunu nasıl yapabilirim arkadaşlar ?
Hocam Hyundai monitör mü alınır allah aşkına ? O monitör internette doğru düzgün yok bile. Nasıl buldunuz ?

Hocam Hyundai monitör mü alınır allah aşkına ? O monitör internette doğru düzgün yok bile. Nasıl buldunuz ?
Eskiden kalma zaten yeni almadım, almamda zaten :D şuan para toplayıp bi monitör alcam o zamana kadar dual monitor yapıp idare etcem ondan şey ettim :D sorunla ilgili fikrin varsa önerilerine açığım

Hocam şimdi, monitör kalitesiz olduğu için 1280x1024 göstermiyor olabilir. Bir de 1050Ti için bu monitör çok kötü. Ekran kartın 1280x1024 vermiyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı