Video montajlama programı

FrnGnd

Decapat
Montaj yapıp arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum. Şu videoya yapacağım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya hareketli fotoğraf ve alt yazı eklemek istiyorum. Bunun için ücretsiz bir program var mı? Karmaşık olması önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoya hareketli fotoğraf ve alt yazı eklemek istiyorum. Bunun için ücretsiz bir program var mı? Karmaşık olması önemli değil.

Da vinci Resolve. Güzel bir uygulama ben de kullanıyorum.

Movavi Video Editor Plus'ı önerebilirim. Ücretli bir uygulama fakat deneme sürümünü deneyebilir veya k*rsan indirebilirsiniz. Hareketli fotoğrafı program içerisindeki "animasyon" seçeneğinden, alt yazıyı ise "metin" kısmından ayarlayabilirsiniz. Programın nasıl kullanıldığını YouTube'dan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı