Video Oyunları Anketi

Nerede, ne amaçla kullanılacak ? Anketi Sosyal'de de yapabiliyorsun, biliyorsun değil mi?

Abi üniversitede İstatistik dersinde ödev olarak verildi. 20 kişiye bir anket yapılacak, sonuçların merkezi eğilim ve yayılım ölçüleri tablo halinde yazılacak. Daha çok kişiye ulaşabilmek için bu site üzerinden anketi yapıyorum. Facebook'taki oyunla ilgili gruplardan, sayfalardan, Twitter'dan ankete katılmaları için insanlara rica ettim.

Sonuçları ne zaman açıklayacaksınız? Katılım fazla olursa ve sorulara doğru cevaplar verilirse önemli bir veri olur.

Şuan 35 kişi katılmış görünüyor. Ödevim için yeterli sayıya ulaştım ancak ben de bu anketi birçok kişinin doldurmasını istiyorum. Dediğin gibi çok kişi katılırsa çok önemli veriler elde etmiş olacağız.

Kullandığım sitede belli katılımcıdan sonra kaydedilen verileri görebilmem için üyeliğimi yükseltmem istendi. Verdiğim link üzerinden anketi devam ettirmek gereksiz olacak. @Recep Baltaş isterseniz soruları alıp burada bir anket yapalım. Ya da Google Forms üzerinden aynı anketi oluşturup siz burada ve sosyal medyada paylaşın. Daha çok kişiye bu şekilde ulaşabiliriz.

Anketin sorularını Yandex.Disk buradan alabilirsiniz. Soruları ve şıklarını değiştirebilir, yeni sorular ekleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı