Video Render İçin Program Önerisi

Nerding_Gamers

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler arkadaşlar, küçük çapta bir Youtube kanalım var ve bu kanala 35-40 dakikalık oyun videoları atıyorum (veya atmaya çalışıyorum diyelim). Ancak tahmin edebileceğiniz üzere render süreleri çok canımı sıkıyor. Videoları 1366x768 çözünürlükte çekiyorum, genelde Shadowplay kullanıyorum ama her türlü öneriye açığım. Sorulara geçiyorum:
  1. GPU odaklı bir program mı yoksa CPU odaklı bir program mı seçmeliyim?
  2. Video kayıt ve render için hangi programları önerirsiniz? Şu anda Shadowplay ve Camtasia kullanıyorum.
  3. 1366x768/60 FPS, 30 dakikalık bir videoyu önerdiğiniz program ile kaç dakikada renderlayabilirim?
Sistemim:
  • MSI GTX 750 Ti Gaming 2G
  • AMD Phenom II x4 965 Black Edition
  • 2x4 GB 1333 MHz DDR3 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcini de yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz ama yinede cevap vereyim
İlk önce programını yazayıp kesinlikle sony vegas pro yada adobe after effects ,premire pro kullanmalısın
render süresi işlemci hızına yada gpu hızına bağlı buna kafadan rakam söyleyemem işlemcini yazarsan sana gpu veya cpu kullanmanı önerebilirim iyi günler

İşlemcini de yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz ama yinede cevap vereyim
İlk önce programını yazayıp kesinlikle sony vegas pro yada adobe after effects ,premire pro kullanmalısın
render süresi işlemci hızına yada gpu hızına bağlı buna kafadan rakam söyleyemem işlemcini yazarsan sana gpu veya cpu kullanmanı önerebilirim iyi günler
Yazıyor ama yine de söyleyeyim:

• AMD Phenom II x4 965 Black Edition

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı