Çözüldü Vıdeo_dxgkrnl_fatal_error hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Atesio

Kilopat
Daha fazla  
YouTube video izlerken dondu ve bu hatayı verdi, yardımcı olursanız sevinirim çünkü bu hata can sıkıcı olmaya başladı. Kendisini bir süredir göstermiyordu unutmak üzereydim. minidumb.rar

Çözüm
NVIDIA ekran kartı sürücünü DDU ile kaldır. En günceli olan sürümü kurduysan onu değil, bir öncekini kur. Bu sürümde mavi ekran hataları alanlar mevcut.

Şimdilik CPU-Z kullanma, oyun hilesi kullanıyorsan uzak dur. SteelSeries Engine kaldır.

Aşağıdaki dizinlerin içini temizle. Bu işlemi yukarıdakilerin hepsini yaptıktan sonra en son yap ve sistemi yeniden başlat.

C:\Windows\temp\
%temp%
C:\Windows\Prefetch

Son durumu bize bildirin.
NVIDIA ekran kartı sürücünü DDU ile kaldır. En günceli olan sürümü kurduysan onu değil, bir öncekini kur. Bu sürümde mavi ekran hataları alanlar mevcut.

Şimdilik CPU-Z kullanma, oyun hilesi kullanıyorsan uzak dur. SteelSeries Engine kaldır.

Aşağıdaki dizinlerin içini temizle. Bu işlemi yukarıdakilerin hepsini yaptıktan sonra en son yap ve sistemi yeniden başlat.

%temp%

Çözüm

%Temp%

Dosyamı inceleyip cevap yazdığınız için teşekkür ederim, söylediklerinizi uyguladım. Şu an için bir sorun görünmüyor, umarım tekrarlamaz.

Merhabalar ekran kartım çalıştığı anda aynı kodla mavi ekran hatası alıyorum aylardır problemi çöemedim minidump dosyamı inceleyebilir misiniz? minidump.rar
Sistem bilgisi:
İntel i7 4720HQ
Nvidia GeForce GTX 860M
Windows 10 Single Language x64

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı