VIDEO_MEMORY_MANAGEMENT_INTERNAL mavi ekran hatası

LugeR1

Decapat
Bilgisayarı açtıktan sonra fare imleci çıkmadı ve bu mavi ekranı verdi.

Minidump: Yeni klasör.rar
Bir de buna ek olarak görüntü ayarlarına tıklayınca ve bilgisayarı kapatınca bir takılma oluyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartında bir sorun var gibi ama çözemedim.(Sürücü güncel)[/URL]

Son düzenleme:
Pardon düzeltiyorum.

Hocam kusura bakmayın foruma ilk defa minidump dosyası attım bir daha bakar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU rehberini uygulayıp güncel GPU sürücünüzü yükleyin.

Monster ile iletişim kurup güncel BIOS dosyasınızı isteyip güncelleyin.

ThrottleStop kaldır bir daha da bu ve benzeri şeyler kullanma bilgisayarını yakmak istemiyorsan.

Sorun tekrarlarsa garantiye gönderin.

DDU rehberini uygulayıp güncel GPU sürücünüzü yükleyin.

Monster ile iletişim kurup güncel BIOS dosyasınızı isteyip güncelleyin.

ThrottleStop kaldır bir daha da bu ve benzeri şeyler kullanma bilgisayarını yakmak istemiyorsan.

Sorun tekrarlarsa garantiye gönderin.

ThrottleStop programını forumda bir konuda işlemci sıcaklığını düşürmek için kullanın önerisini görünce ben de kurmuştum zararlı olduğunu bilmiyordum

ThrottleStop programını forumda bir konuda işlemci sıcaklığını düşürmek için kullanın önerisini görünce ben de kurmuştum zararlı olduğunu bilmiyordum

Emin olun bilgisayarı hızlandıran 3. parti yazılımlardan sadece zarar gelir. Sadece birkaç istisna var.

sıcaklığını düşürmek için kullanın önerisini görünce ben de kurmuştum zararlı olduğunu bilmiyordum
Sıcaklık öyle düşmez yükselmesinin sebebi donanımsaldır genelde. Yazılımla düşürülmez. Sosyalde her bir şey yazana inanırsan vay haline.

Sıcaklık öyle düşmez yükselmesinin sebebi donanımsaldır genelde. Yazılımla düşürülmez. Sosyalde her bir şey yazana inanırsan vay haline.

Doğrudur hocam kaldırdım şimdi programı peki minidump ilgili bir sonuç çıktımı? bilgisayarı aldığımdan beridir bir takılma var ama nvidia ekran kartını sürücüsü kaldırınca bu takılma ortadan kalkıyor ilginç bir şekilde

peki minidump ilgili bir sonuç çıktımı?
Sonuca göre zaten yazıyoruz bunları sallayarak mı cihazın markasını tutturuyoruz sanıyorsun? Yukarıda ilk yazdığım mesjaı iyi okuyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı