VIDEO_MEMORY_MANAGEMENT_INTERNAL Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

'Alemdar

Kilopat
Merhaba, yaklaşık iki hafta önce bir sistem toplaması yaptım, ilk deneyimimdi ve başlarda bir sıkıntısı yoktu. Ancak 3-4 gündür gerek forumda gerek internette gezinirken ekranın üst kısımları 0.1 saniyeliğine gidip geliyor. Ancak fark edebiliyorum, çok kısa bir süreliğine gidiyor. Ama yine de kafama dert oldu. Bu durum sadece masaüstünde, tarayıcıda vs. oluyor oyun oynarken hiç yaşamıyorum bu sorunu.

3 Gün önce oyun oynarken Alt + Tab yaptım ancak tekrar oyuna döndüğümde oyun gelmedi, görev yöneticisini açıyordum ama Alt + Tab yapıp oraya geçemiyordum. Bu olay olduktan 1 dk falan sonra VIDEO_MEMORY_MANAGEMENT_INTERNAL mavi ekran hatasını verdi. Daha sonra hiç mavi ekran yemedim ama yine de içimde kötü bir his var ve bir parçada bozukluk var isebilmek istiyorum. Minidump dosyasını paylaşıyorum. Sizce hata neden kaynaklı olabilir?

Ekran Kartım: GTX 1660 Super

Minidump dosyası: 121720-11984-01.dmp

Teşekkür ederim, konuya bakan kişilerin videoyu daha rahat görebilmesi açısından linkini attığım videoyu ana konuma ekleyip bu mesajı silebilirseniz çok sevinirim.
Gerek yok. Mavi ekran konun çözüldü sanırım, bu sorun da çözülsün halledeceğim mesajları.

Elimde başka monitör yok ancak laptopumu monitöre bağlayıp deneyeceğim, böylece sorun monitörde mi anlamış olacağım, eğer bir şey çıkmaz ise birde kasayı TV'ye bağlamayı düşünüyorum.
Tamamdır, sonucu bildirmeyi unutma.

Tamamdır, sonucu bildirmeyi unutma.
Biraz önce denemeleri tamamladım, laptopumu monitöre bağladığımda herhangi bir sorunla karşılaşmadım, kasayı TV ye bağladığımda da bir sorunla karşılaşmadım. Yani sadece kasamı monitöre bağladığımda bu sorun oluyor. Ayrıca kasaya eğer HDMI veya DP kablosunu bağlamadan açarsam, Anakart üzerine bağladığım buzzer 1 uzun 2 kısa (Emin değilim bundan) ötüyor, kablo bağlıyken açarsam böyle bir şey olmuyor.

Anakart üzerine bağladığım buzzer 1 uzun 2 kısa (Emin değilim bundan) ötüyor, kablo bağlıyken açarsam böyle bir şey olmuyor.
Bundan emin olup durumu bildir. 1 uzun 2 kısa ekran kartı (genellikle DIP Switch kaynaklı) arızasını gösteriyor.

Biraz önce yine monitörden DP kablosunu çıkarıp çalıştırdım, 1 uzun 2 kısa öttü. Eğer kablo bağlı olursa ötmüyor.
Rapor paylaşır mısın?

Rapor paylaşır mısın?
Özel seçim dedikten sonra hangilerini seçeyim?

Geri
Yukarı