VIDEO_MEMORY_MANAGEMENT_INTERNAL mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

esra12345

Decapat
Daha fazla  
Dell G3 3579
Intel i7 işlemci
16 GB RAM
GTX 1050 Ti
Dell bilgisayarımda birkaç gündür VIDEO_MEMORY_MANAGEMENT_INTERNAL hatası alıyorum. Çizimlerim sürekli aksıyor bu yüzden. Lütfen yardımcı olur musunuz? Bilgisayardan çok anlamıyorum, internetteki bütün çözümleri denedim fakat işe yaramadı.
minidump

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve güncel WHQL sürücü kurun. Muhtemel olarak sorun çözülecektir. Sorun çözülecek olursa bildirmeyi unutmayın lütfen.

Dediğinizi uyguladım umarım bir sonuç verir. Eğer tekrar sorun olursa buradan size bildiririm. Teşekkürler.
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve güncel WHQL sürücü kurun. Muhtemel olarak sorun çözülecektir. Sorun çözülecek olursa bildirmeyi unutmayın lütfen.

Ne demek, her zaman. Yalnız sizden ricam 2 gün boyunca test eder misiniz? 2 gün sonunda konuya gelip çözülüp çözülmediğini belirtmeniz çok iyi olacaktır. Sonrasında konuyu çözüldü olarak işaretleyip kilitleriz.

Ne demek, her zaman. Yalnız sizden ricam 2 gün boyunca test eder misiniz? 2 gün sonunda konuya gelip çözülüp çözülmediğini belirtmeniz çok iyi olacaktır. Sonrasında konuyu çözüldü olarak işaretleyip kilitleriz.

Bugün yine bu hata tekrarlandı maalesef başka bir çözüm yöntemi var mı acaba?

Aynı hata koduyla mı mavi ekran geldi? Öyleyse OCCT indirip 10 iterasyon olana kadar VRAM testi ve 5-6 dakiklalığına 3D testi uygulamanız iyi olur.

10 iterasyon olacağı nerede yazar acaba başlattım ama onu göremedim.
Aynı hata koduyla mı mavi ekran geldi? Öyleyse OCCT indirip 10 iterasyon olana kadar VRAM testi ve 5-6 dakiklalığına 3D testi uygulamanız iyi olur.

Denedim ve yine hata aldım kapanma dönemi olduğu için bir bilgisayarcıya da götüremiyorum başka bir çözüm yöntemi var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı