VIDEO_TDR_FAILURE Mavi Ekran Hatası

serkan123321

Decapat
Daha fazla  
Selamlar ben VIDEO_TDR_FAILURE atikmpag.sys hatası alıyorum. Bilgisayarımı açmaya çalışıyorum, onarım yeri geliyor ve bilgisayarımı tekrar başlatıyorum. Bazen açılıyor bazen ise açılmıyor. Açıldığında ise oyun oynamak istiyorum, bazı oyunları açıyor bazı oyunları açmaya çalıştığımda ise VIDEO_TDR_FAILURE atikmpag.sys hatası alıyorum. Format atsam düzelir mi yoksa donanımsal bir hata mı?

Format atsam düzelir mi yoksa donanımsal bir hata mı?
Bunu öğrenmemiz ve daha iyi yardımcı olmamız için lütfen dump dosyalarınızı paylaşın.

Bunu öğrenmemiz ve daha iyi yardımcı olmamız için lütfen dump dosyalarınızı paylaşın.

Şu anda minidump dosyalarını indirdim. Tam doğru yaptım mı bilmiyorum ama böyle bir şey oldu.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-10_144057.png
    resim_2021-05-10_144057.png
    112,7 KB · Görüntüleme: 27
Şu anda minidump dosyalarını indirdim. Tam doğru yaptım mı bilmiyorum ama böyle bir şey oldu.
Evet, lütfen o dosyaları bir servise yükleyip bize atın.

Şimdi sıkıştırılmış bu dosyayı aşağıdaki servislerden herhangi birine, herkese açık olacak şekilde yükleyin ve indirme bağlantısını bizimle paylaşın:

Son düzenleme:
Tamam.

nasıl yapacagıma bilmiyorum özür dilerim biraz geniş anlatırmısınız

eğer doğru anladıysam bu mu? Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer
  1. Paylaşmak istediğiniz dosyayı seçin.
  2. Paylaş'a veya Paylaş simgesine. dokunun.
  3. "Bağlantıyı Al"ın altındaki Bağlantı ayarları simgesini tıklayın.
  4. Herkese açık bağlantı Kaydet'i seçin.
  5. Bitti'yi tıklayın.
  6. Bağlantıyı kopyalayıp bir e-postaya veya paylaşmak istediğiniz herhangi bir yere yapıştırın.

2. Paylaş'a veya Paylaş simgesine. dokunun.
  5. Bitti'yi tıklayın.
  6. Bağlantıyı kopyalayıp bir e-postaya veya paylaşmak istediğiniz herhangi bir yere yapıştırın.
o olmadıysa Yeni klasör (2).rar bunu deneyin lütfen
  2. Paylaş'a veya Paylaş simgesine. Dokunun.
  5. Bitti'yi tıklayın.

Bir çözümü yok mu bu şeyin?

Son düzenleme:
Bir çözümü yok mu bu şeyin?
Sorun ekran kartında görünüyor.

Yazılımsal olduğunu varsayalım.

DDU ile ekran kartı sürücülerinizi kaldırın ve en güncel sürümü ekran kartının kendi sitesinden indirin.

Geri
Yukarı