VIDEO_TDR_FAILURE mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

mert35

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 1-2 senedir duruma göre mavi ekran alıyorum eskiden R6 oynardım ya da BF1-3-4 Star Wars: Battlefront 1-2 bayağı var (yüksek sistem istenler) 0 sorunla oynardım simdi en basit world of tank Blitz'ya da benim PC 10'luk oyunları kaldırırken ben 1. 2. 3. seviye oyunları acıyorum 10-20 dk içinde direk mavi ekran veriyor ve hep öyle devam ediyor.

Bir de günde en az 1 en fazla 3 defa mavi ekran veriyor (mavi ekran VIDEO_TDR_FAILURE) sabah oluyor PC acıoyurm 1 dk sonra mavi ekran.

Sonra tekrar PC'yi acıyorum dizi izliyorum ya da GeForce ile giriyorum sorun yok ama oyun açarsam yine mavi ekran.

Ertesi gün oldu sabah PC acıyorum dizi izleyim diyorum ya da YouTube mavi ekran alıyorum bir daha almıyorum (oyun acarsam yine)

Ertesi gün yine acıyorum PC masaüstünde duruyor öyle hiç ellemiyorum 10 dk sonra mavi ekran sonra bir daha atmıyor (oyun dısında)

2 tane fark SS de denedim ve 2 defa 0Windows 10 kurdum (Windows 7-8 de böyle hata var mıydı hatırlamıyorum)

Not: Minidup buldum ama ekleyemiyorum dosya ekleme yok " görsel yükle" var sadece.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı