Videoda yapılan yazı animasyonu nereden bulunur ve yapılır?

Hazır efektler üzerinden edit yapılmışa benziyor. "Free Motion Titles" gibi aratırsanız After Effects veya Premiere için bulabilirsiniz. Ama biraz ilgiliyseniz After Effects üzerinden kendiniz de yapabilirsiniz.

Bu efektler template olarak geçer. İnternetten ücretsiz veya ücretli indirim yazıları değiştirebilirsiniz. Uğraşıp After Effects’den de yapabilirsiniz, böylece nesne ekleyip çıkarma, kısacası daha fazla şeyle etkileşim imkanınız olur.

Videonun 12. saniyesinin linkini atmış sanırım 12. saniyedeki.
Aslında 9-18 arası daha doğru olur.
Bu efektler template olarak geçer. İnternetten ücretsiz veya ücretli indirim yazıları değiştirebilirsiniz. Uğraşıp After Effects’den de yapabilirsiniz, böylece nesne ekleyip çıkarma, kısacası daha fazla şeyle etkileşim imkanınız olur.
After Effects ile hiç uğraşmak istemiyorum doğrusu.
Hazır efektler üzerinden edit yapılmışa benziyor. "Free Motion Titles" gibi aratırsanız After Effects veya Premiere için bulabilirsiniz. Ama biraz ilgiliyseniz After Effects üzerinden kendiniz de yapabilirsiniz.
Sizin dediğiniz şekilde arattım ve birkaç şey buldum doğrusu.Teşekkürler
Eyvallah,işime yaradı hocam.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı